23. leden 2014

Elly Mayday

Napsala:  Betty Zenzingerová
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Tahle úžasná a nádherná mladá dáma se jmenuje Elly Mayday, je z Kanady, je jí 25 let, je plus-size modelkou. A bojuje s vzácnou formou rakoviny. Ale ani nemoc ji nezastavila v tom, co chce. Být plus-size modelkou.

Svou diagnózu se dozvěděla, když pracovala na kampani spodního prádla Forever Yours. Nesmyslně kruté. Vždyť reklama na spodní prádlo je vždy o dlouhých vlasech, sexy nohách, prdelkách a poprsí. Jenže. Skutečné ženy se mnohdy jako modleky z reklam necítí. A tak se rozhodla, že i se svou nemocí kampaň dokončí, protože život není reklama a co zažívají lidé, kteří tohle spodní prádlo kupují a nosí každý den? Třeba zrovna neprochází léčbou, ale trápí je něco jiného.

Elly je pořád modelkou, i když zažívá následky chemoterapie. Klobouk dolů. Kolikrát ani zdravá žena nemá náladu usmívat se a tvářit se před objektivem vesele a sexy.V redakci jsme fascinovány její odvahou a sílou, se kterou všechno zvládá. Člověk to nutí k zamyšlení: Proč já si na něco stěžuju? 

KICK CANSER'S ASS, ELLY!

Zdroj: http://www.huffingtonpost.comhttps://www.facebook.com/EllyMaydayOfficialFanpage

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014