20. leden 2014

Vlasový tip

Napsala:  Betty Zenzingerová
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

V 15 jsem používala gel na vlasy (a kdo ne, že? :)) Pak dlouho, dlouho nic a nakonec jsem uvážila, že přeci jenom něco na ten styling vlasů potřebuju. Ať to nelítá všude kolem. Jenže. Gel nepřipadá v úvahu, protože v zimě vám na hlavě akorát tak zmrzne. Tužidlo jsem taky zavrhla, protože mi dělá helmu na hlavě, to samé lak. Potřebuju něco, co uhladí neposlušné prameny a nevyžaduje mytí hlavy 2x denně. 
Tahle Modelovací guma Fiber Gum od Schwarzkopf je zázrak. Nejprve mi připoměl komedii Flubber, takže jsem čekala, že vyskočí hyperaktivní postavička. Ale má jemnou konzistenci, takže se dobře "dávkuje", snadno se roztírá, proto nehrozí zaschlé kusy ve vlasech podobně jako u vosků. Nádherně voní a i druhý den nemám mastné vlasy. 
Seženete v každé drogérii :)

Zdroj úvodní fotky: fanart.tv

 

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014