15. leden 2014

Golden Globes 2014

Napsala:  Betty Zenzingerová
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

První letošní "velká akce": Zlaté glóby. Ocenění talentu a bla bla bla...ani tak nejsme zvědaví (stejně jako zbytek světa) na to, kdo co za co vyhrál, ale v čem přišel. A pak se rozjede vlna hodnocení. Veškerá média postují fotky a komentáře jen létají, zasvěcené i laické, jeden za druhým. 

Letos zabodovala Gabourey Sidibe. Na jedné straně způsobila senzaci, na té druhé, řekněme to kulantně, pohoršení. (Kulantně, protože by se všechny negativní komentáře daly ostře odpálkovat.) Ale ona napsala na svůj Twitter:

Elegantní vyjádření, které se dalo čekat. Co vy na to?Sluší jí tyhle šaty? Barva? Střih? 

Rozporuplné reakce budí i vyjádření návrháře Michael Costello, který uveřejnil fotku šatů na figuríně. Otázkou je, zda je to profesionální, nebo ne? Jak si to máme vykládat? Původní šaty jsou nádherné, ovšem na herečce už méně? Nebo ji chtěl podpořit? Tolik otázek! 


Každopádně něco je jasné, šaty krásné, jenže styling prostě nedopadl, ať je Gabourey úžasná, roztomila, úspěšná, jak chce.

Zdroj: http://fabmagazineonline.com/http://stylishcurves.comhttp://www.curvymagazine.comhttp://instinctmagazine.com

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014