08. leden 2014

Elle US - rejpalové mají žně

Napsala:  Betty Zenzingerová
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Aneb všem se zkrátka nezavděčíte. Světem hýbou diskuze na téma: obálky únorové Elle US.

Elle je známé svou snahou ukázat, že krása žen je rozmanitá. Proto tu a tam vydávají číslo, které má 4 obálky a na každé je jiná osobnost. Únor oslavilo číslo s názvem "Women in Television". Na obálkách se éobjevila Amy Poehler (Parks and Recreation), Zooey Deschanel (New Girl), Allison Williams (Girls) A Mindy Kaling (The Mindy Project). A právě s poslední jmenouvanou, s Mindy, mají někteří problém. Jaký?

Mindy nemá na obálce celou postavu. A to je ten údajný problém. Jak si to někdo zdůvodňuje? Že v Elle si řekli, že má větší velikost, než všechny ostatní, tak z toho důvodu ji nemohou ukázat celou. Přijde vám to nesmyslné? No, nám malinko taky, ale znáte to, vždycky se najde někdo, kdo musí za každou cenu najít nějakou chybu, případně si ji ihned vymyslet! Nám přijde Mindy na cover fotce úžasná a nádherná. A projekt s různými obálkami je přece skvělý.

Stejné diskuze se vedli i u čísla s názvem "Women in Hollywood", kdy jedna z žen na obálce byla Melissa McCarthy. Tam zase vadilo, že má na sobě o kabát Marina Rinaldi, údajně velký, když ženy na ostatních obálkách mají perfektně na tělo padnoucí šaty. 

A aby toho nebylo málo, tak Elle v roce 2010 čelilo i nařknutí z rasismu, protože fotka s Gabourney Sidibem byla zesvětlena.

Zdroj: entertainment.time.comamygrindhouse.com

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014