26. říjen 2013

Miss Plus Size zapojila do projektu organizaci Anabell

Napsala:  redakce
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Na začátek je nutné informovat tom, že první casting unikátní soutěže a projektu Miss Plus Size, o kterém jsme již psali se bude konat v Plzni v baru Amigos Cocktail & Music bar (Americka 11, Plzeň) 20.11 od 16 do 20 hodin. CASTING PRAHA 29.11. 2013. Místo: Černá Růže, Na přikopech 12, Praha 1.
Čas: 16 - 19h. Budete potřebovat: Lodicky, plavky, book - kdo vlastní, bez makeupu, leginy, tričko. Těšíme sa na slečny a paní ve věku od 15 - 38 let. Výška min 169cm. Velikost od 40 - 46.
.

Miss Plus Size však není jen o kráse plných křivek. Do soutěže je zapojen projekt Zdravý holky, kde je cílem vytvoření originálního kalendáře s fotografiemi žen plných tvarů zapojena a organizace Anabell, která pomáhá postiženým poruchami potravy.

Po celou dobu konání soutěže Miss Plus Size bude probíhat i veřejná sbírka linky Anabell.
Veřejná sbírka Anabell:

Poštovní spořitelna
21 63 72 209/0300

O Anabell: Občanské sdružení Anabell vzniklo v roce 2002 a nabízí pomoc a podporu osobám, postiženým i ohroženým poruchami příjmu potravy hledat a nalézat východiska k řešení problémů, spojených s neplnohodnotným nebo nevhodným stravováním.

V současné době Anabell poskytuje sociální a zdravotnické služby v Kontaktních centrech Anabell - v Brně (sídlo organizace), v Praze (včetně služeb pro obyvatele Středočeského kraje), Ostravě a ve Zlíně. Více informací získáte na stránkách www.anabell.cz.

Pokud chcete podpořit Anabell můžete zaslat DMS jednorázově

Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS ANABELL na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, ANABELL obdrží 27 Kč.

DMS Roční podpora

Nyní můžete nově přispívat pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK ANABELL na číslo 87 777 a každý měsíc vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč (cena DMS je 30 Kč, ANABELL obdrží 27 Kč).

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014