20. srpen 2012

Kartáček na zuby, ke kterému nepotřebuje pastu ani vodu

Napsala:  Naďa Hanuš Vávrová
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Fuzzy Brush je malý, chlupatý kartáček, jež se používá tam, kde použít běžný zubní kartáček je nepohodlné, tedy na cesty, do letadla, při návštěvě zubaře nebo kdykoliv chceme osvěžit dech či vyčistit zuby a ústa, a to bez použití vody a zubní pasty.

Na českém trhu je Fuzzy Brush úplnou novinkou, která však má ve světě dlouholetou tradici a úspěšně se prodává po celém světě. Továrna, která Fuzzy Brush vyrábí, produkuje v Anglii měsíčně 2,4 miliónů kartáčků.

Fuzzy Brush je nejen roztomilá maličkost, malá kulička, vhodná do kapsy či kabelky, ale opravdu efektivní zubní kartáček a osvěžovač dechu na jedno použití. Stačí jej vložit do úst a chvíli žvýkat. S trochou praxe lze za chvilku vyčistit celá ústa včetně jazyka i zuby.

Účinnou látkou Fuzzy Brushe je xylitol, přírodní cukr, nazývaný také dřevný cukr, který je běžně obsažen v různých druzích ovoce, zelenině, kukuřičné plevě a ovsu. Průmyslově se vyrábí z břízy. Má o 40 % méně energie než běžný cukr, ačkoliv je srovnatelně sladký. Jedna čajová lžička obsahuje 9,6 kcal, zatímco stejné množství cukru 15 kcal! Xylitol neškodí zubům, ale dle dostupných studií, je výbornou prevencí proti zubnímu kazu, snižuje tvorbu zubního povlaku, a hojí počáteční defekty ve sklovině. Moderní studie prokazují, že xylitol dokonce pomáhá blokovat streptokoky a jiné mikroby, které se usazují v hltanové části ústní dutiny a mohou způsobit zánětlivá onemocnění plic.

Zdá se, že uvedené skutečnosti opravňují vyslovit názor, že xylitol je mnohostranně využitelný jako náhražka cukru s velmi širokou preventivní efektivitou bez vedlejších negativních účinků. Nezanedbatelnou informací se jeví i fakt, že xylitol je vhodný pro diabetiky a vegetariány.

V současné době je možno Fuzzy Brush zakoupit u výhradního distributora pro Českou republiku, jímž je Studio Vanda, Pod Dvorem 200/1, Praha 6

www.fuzzybrush.cz

www.studiovanda.cz

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014