11. červen 2013

Plus size modelky, které dobyly světová mola

Napsala:  Betty Zenzingerová
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zbožňujeme holky, které milují své křivky. Řadí se k supermodelkám jako je Cindy Croford nebo Naomi Cambell. Že je ještě neznáte? No už je nejvyšší čas!

Tara Lynn  TARA 2 AZ

V současnosti jedna z nejznámějších modelek Plus Size. Její dětský obličejík poznáte na první pohled. Získala exkluzivní smlouvu s H&M+ a fotila pro časopisecké gignaty, například pro Vogue Italia, ve kterém se objevila v roce 2011 v překrásném fashion editorialu. Vidět jste ji mohli i na obálce Elle v roce 2010. Dobyla i titulní stránku francouzské Elle, kde měla dvaceti stránkový rozhovor(!). Mluví plynně francouzsky a arabsky, je Američanka. Miluje španělskou kuchyni a cvičí jógu. Její nejoblíbenější značka je Bulgari a Christian Dior. Samozřejmě zbožňuje Marina Rinaldi. Žije v Seattleu a nejraději nosí pohodlné a jednoduché šaty H&M, přes den nenosí podpatky  nebo tenisky.

Marquita Pring MARQUTA 2 AZ

Rok 2010 byl pro ni zlomový. Právě ji si pozval na svou přehlídku Jean Paul Gaultier. A v roce 2011 se objevila se přímo na obálce italské Vogue. A vidět jste ji mohli i jako tvář značky Levi’s a Evans. V roce 2012 fotila pro časopis V jarní číslo. Jako každá modelka se ráda (nebo spíš musí) učí nové jazyky. Miluje pláže a ráda se na nich dlouho prochází. Hraje basketbal a údajně by mohla být i dobrou zpěvačkou. Zajímavé je, že ačkoliv se všechny vždycky snažíme vypadat štíhlejší, ona si své křivky ještě vycpává!

Candice Huffine CANDICE 2 AZ

Vzpomínáte si, jak jsme u nás na FB dávaly info o vydání italské Vogue plné křivek. Tak Candice byla jednou z nich! Je jednou z nejvíc sexy modelek, kterou znám! Následně fotila pro magazíny W, V magazine, německou Vogue a v roce 2012 i číslo magazínu ID. Poslouchá nejraději country.

 

Foto: Internet

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014