20. červen 2013

Obědový salát nemusí být nudný!

Napsala:  Naďa Hanuš Vávrová
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Obzvlášť v teplých dnech rádi odlehčíme svůj jídelníček salátem. Asi většina z  nás sáhne po klasice, okrurka, paprtika, rajče, nějaká bylinka a zálivka. Ale proč nevyzkoušet něco jiného - stejně osvěžujícího a skvěle chutnajícího?

Co potřebujete:

Polníček, proužky mrkve (vyrobíte pomocí škrabky), ředkvičky, cherry rajčata, špenát, bazalka, mozarella light, plátek chleba na krutony (bez nich by byl salát hladový a nehodil by se na oběd!), květy pažitky, olej, ocet, sůl, pepř, citronová tráva a sušený česnek.

Postup:

Zeleninu omyjte, ředkvičky nakrájejte na měsíčky, mozarellu a chléb na kousky. Chléb opražíme na sucho v pánvi a posypeme sušeným česnekem. Zálivku vytvoříte smícháním oleje a octa (3:1), soli, pepře a na jemno nasekané citronové trávy. Citronová tráva nepřidá kyselou chuť, ale salát krásně ovoní. Veškerou zeleninu, krutony a mozarellu vložte do mísy, zalijte zálivkou a ozdobte květy pažitky, které jsou samozřejmě jedlé.

Dobrou chuť Vám přeje Diet Plan …eat well

Zdroj a foto: www.dietplan.cz

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014