28. červenec 2013

Tipy na osvěžující nízkokalorické drinky

Napsala:  Naďa Hanuš Vávrová
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Také byste si dala nějaký moc dobrý osvěžující nápoj, který spolehlivě zažene žízeň, přitom nebude mít příliš kalorií a navíc bude vašemu zdraví prospěšný? Zkuste naše tipy na super drinky...

Drink s limetkou a okurkou

Ingredience                       

  • 1 citrón
  • 1/2 limetky
  • 1/2 okurky
  • lístky máty
  • třtinový cukr - nápoj je ale výborný i bez něj

Postup:

Okurku oloupejte a nakrájejte na kolečka, citrón a limetku nakrájejte také na kolečka a oloupejte slupku. Citrón a limetku vložte do džbánku, zalijte vodou a citrusy pomačkejte rukou, aby pustily šťávu. Vložte plátky oloupané okurky a potrhané lístky máty. Zasypte kostky ledu. Jestli potřebujete mít  sladký, vmíchejte dle potřeby třtinový cukr

 

Okurkové smoothie

Ingredience:

150 g bílého jogurtu

1 ks zralého avokáda

Šťáva z 1 limetky

Několik kostek ledu

Snítky zelené petrželky na ozdobu

Pepř

Sůl

Postup:

Okurku omyjeme a nakrájíme na kousky. Z avokáda vyjmeme pecku a vydlabeme dužinu. Do nádoby mixéru dáme okurky spolu s dužinou z avokáda, přidáme jogurt a několik podrcených kostek ledu. Přilijeme limetkovou šťávu, okořeníme pepřem, mírně osolíme a řádně vše rozmixujeme. Okurkové smoothie ihned podáváme ozdobené kolečkem okurky a snítkem petrželky.

 

Nealko mojito

Ingredience:

2 plátky limetky

20 lístků máty

1 žička třtinového cukru

8 kostek ledu

Postup:

Natrháme lístky máty a spolu s hnědým cukrem a plátkem limetky vložíme do skleničky. Drtíme, než začne limetka pouštět šťávu. Potom sklenici dolijeme minerálkou a nasypeme led.

-red-


Foto: sxc.hu

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014