27. březen 2013

Vibrační trenér umí s tělem zázraky

Napsala:  Vanda Štichová
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Říká se, že Madonin skvělý svalový tonus pochází z pravidelného cvičení na přístroji Power Plate – vibračním cvičebním přístroji – ten nutí svaly ke kontrakci a uvolnění ve vysoké rychlosti.

Reviber plus – vibrační trenér, pracuje na podobném principu a jeho pravidelné používání skvěle posiluje svaly, redukuje tělesný tuk, zvyšuje cirkulaci a metabolismus a zároveň působí proti celulitidě a inkontinenci, zvyšuje ihustotu kostí, takže je i dobrou prevencí proti osteoporóze.

Přístroj, který nadchne

Některé zákaznice studia Vanda, které jsou zastánkyněmi, co nejmenšího aktivního pohybu, byly přístrojem nadšeny. Po pouhých třech týdnech používání Reviberu plus se jim zpevnily svaly na břiše a kolena se přestala podobat ovaru. Reviber plus sice nevypadá jako výplod pokrokové technologie tak, jako Power plate, ale přináší stejné výsledky. Mnohem levněji. U nás můžeme porovnávat, máme oba.

„I moje, ač letitým sportem hodně poznamenané tělo, po pravidelném používání Reviberu, nějak více drží pohromadě. Ve studiu jsme se s ním všechny skamarádily a říkáme mu familiárně třesadlo nebo vibrátor. Přišly jsme totiž na to, že v určitých polohách, přináší libé pocity připomínající sexuální vzrušení …,“ říká majitelka Studia Vanda Štichová.

Jak na to?

Prostě se postavíte na Reviber plus, nastavíte si rychlost, která je vám příjemná (Reviber plus máReviber Standing kneese view copy 15 rychlostí a při použití vyšších rychlostí je doporučen odborný dohled), trochu ohnete kolena a 10 minut tak posilujete celou spodní část těla včetně břišních svalů. Pokud stojíte o cvičení na horní polovinu těla, poslouží k tomu gumová madla, jimiž se posilují ramena, záda i paže. Pro pokročilejší cvičence existuje nekončící řada cviků, které lze na Reviberu plus provozovat. V současné době zkoušíme, jak se Reviber plus „snáší“ se cvičením Pilates.

Všechno zní jednoduše, že?

To proto, že to také jednoduché je. Vaše svaly druhý den pocítí, že trénovaly, ale je to však mnohem lepší, než nespočetné množství dřepů či výpadů.

Reviber plus je efektivní, jednoduše použitelný, s výborným poměrem ceny a výkonu. Zapojte jeho používání do svého pravidelného režimu a nemusíte navštěvovat posilovnu. Reviber plus není ani velký, ani drahý, je vhodný k použití ve fitku, salonu, ale i doma.

Zájemcům rády poskytneme bezplatnou konzultaci a ukázku cvičení na Reviberu plus u nás ve Studiu Vanda. Poskytujeme i cvičení s trenérem, jež stojí jednotlivě Kč 150,--, permanentka na 10 cvičení 130,--. Pro čtenáře portálu Žena XL máme připravenu slevu 50 %. Stačí uvést při objednání se ve Studiu Vanda heslo Žena XL.

Reviber plus lze také objednat v našem e-shopu, který je součástí stránek www.studiovanda.cz. Tam také najdete řadu cviků.

Vanda Štichová

Studio Vanda

www.studiovanda.cz

Tel.: 777 645 448

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014