16. leden 2014

Předsevzetí, která skoro nikdy nedodržíme

Napsala:  Lucie Petříková
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

S novým rokem by se mnoho z nás chtělo stát novými lidmi. Většina by chtěla zhubnout, najít si lepší práci, vydělat si víc peněz a mnoho dalšího. Valnou většinu ale prvotní nadšení opustí a žije si dál svůj život. Podívejme se tedy společně na naše nejčastější předsevzetí a zkusme si říci, proč jsou úplně zbytečná.

1. Zhubnu

Asi nejčastějším předsevzetím u žen je redukce jejich hmotnosti. Bohužel, z vlastní zkušenosti vím, že když si říkáte: „Od zítřka jím zdravě“, tak se nic nezmění. Pořád o tom budete jen mluvit, ale nic neuděláte. Proto, pokud chcete zhubnout, jděte do toho. Ale jen proto, že chcete vy, ne proto, že je nový rok. Nadšení by vám dlouho nezůstalo a kila by šla sama nahoru.

2. Začnu cvičit

Snad nejhorší předsevzetí ze všech. Tedy alespoň pro mě. Na hodinách jumpingu, kam jsme běžně chodily tři, není k hnutí, na běžecký pás je pomalu čekací listina a na to, abych si protáhla stehna na stroji, čekám půl hodiny. A proto na vás apeluji, dámy, pokud chcete cvičit, cvičte celý rok, ne jen v lednu, tělo vám poděkuje. A já také, protože mi právě nebudete sedět na posilovacím stroji.

3. Přestanu kouřit

Nečekejte na nový rok a přestaňte hned. Bude vám lépe kromě vašeho zdraví se to projeví i na vaší peněžence. Ostatně, tabákové výrobky mají dále zdražovat. Proto, když přestanete teď hned, potěšíte tím nejen své plíce, ale i peněženku.

4. Budu trávit více času s rodinou

Dala jste si předsevzetí, že budete častěji navštěvovat rodiče? Více se věnovat dětem? Zde můžu s klidem říct, že toto předsevzetí vydrží do doby, než se vaše matka zeptá, kdy se hodláte vdát, popřípadě, kdy už konečně budete mít děti (odhaduji to na prvních deset minut návštěvy). To samé platí u dětí, ještě ráda je opět posadíte před televizi poté, co vám potomek málem vyrazí oko umělohmotným dinosaurem (oblíbená kratochvíle mého synovce). Pokud máte dítě v pubertě, nesnažte se s ním trávit více času. Bude to lepší pro vás i pro něj.

5. Splatím půjčku/ Budu rozumněji hospodařit s penězi

Pokud se vám to podaří, gratuluji! Jste mou hrdinkou, neboť já jsem člověk, který s penězi opravdu hospodařit neumí. Naposledy, když jsem si řekla, že budu šetřit, tak jsem si koupila sushi, paletku očních stínů, tvářenku, řasenku, masku na vlasy, sadu štětců na make up a držák na štětce. Ale ušetřila jsem, držák byl zdarma! Takže jsem vlastně hospodárná. Funguje to tak, že ano?

V novém roce vám celá naše redakce přeje hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů. Děkujeme vám za přízeň v roce 2013 a doufáme, že nám ji zachováte i v roce 2014.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014