20. listopad 2013

Kejtys blog: Proč muži neshledávají tlusté ženy atraktivní?

Napsala:  redakce
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Nedávno jsem našla velmi zajímavý a poněkud pobuřující pohled na tlusté ženy. Autor článku zcela nevybíravě vyjadřuje svůj názor na tlusté ženy:

  1. Není dost atraktivní. 
  2. Vypadá jako těhotná.
  3. Sex je zřejmě vtipný.
  4. Snižuje společenský status muže.
  5. Není zdravá.
  6. Její dieta je drahá.
  7. Předá své zlozvyky spíše dětem.
  8. Vypadá staře. 
  9. Je spíše líná.
  10. Je spíše sobecká ve vztahu. 
Velmi oceňuji, že to má autor v hlavě naprosto srovnané. Nedá se popřít, že být obézní rozhodně má zdravotní rizika, ale z té koláže mi to nepřijde jako dobře míněná slova. Pochybuji, že obézní lidé chtějí takhle vypadat. Většinou spíše nevědí, jak to změnit. 
 
A popravdě jestli to takhle vidí, tak to je taky nic moc člověk. Vypadá jako idiot. Přece žena není žádné atraktivní auto, která má mít, co nejnižší provozní náklady a zvýší mi společenský status. 
 
A naprosto nevidím žádnou korelaci mezi sobectvím a tloušťkou. Přece jenom jestli si autor myslí, že mu snižuje společenský status, tak je sobecký spíše on a bude asi trochu pokrytec. 
 
Přesně tyhle myšlenky má i většina žen. Myslí si, že je  nebude mít nikdo rád, když nebudou hubené, atraktivní a hezky oblečené. A pak, že máme někdy tak nízké sebevědomí. 
 
Kdysi mi můj kámoš řekl, že nepochopí proč se spokojíme s kluky, kteří si nás neváží. Přitom jsme prý nejen hezčí, ale taky kolikrát lepší osobnosti. A to mi řekl chlap.
 
Zdroj: Kejtyna blog, http://kejtyna.blogspot.cz

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014