15. leden 2013

Těhotenství slavných: 30 kilo nahoře!

Napsala:  Naďa Hanuš Vávrová
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Nejedna z nás „vyrostla“ během devíti měsíců z velikosti 40 na velikost 48. Prostě v těhotenství přibrala víc, než se všeobecně všude hlásá. Pokud je to i váš případ, buďte klidná, za prvé nejste rozhodně sama a za druhé nabytá kila můžete shodit. To přece záleží jen na vás.

Kila jdou nahoru velice dobře, zvlášť v těhotenství. A to můžou potvrdit například i herečky Bára Kodetová, Pavla Tomicová nebo modelka Alena Vránová či zpěvačka Beyoncé.

Bára Kodetová přibrala 80 kilo

Ne to není ani překlep ani vtip. Nepřibrala 80 kilo najednou v jednom těhotenství, ale v každém těhotenství – nejdřív 30 kilo, pak dvakrát 25 kilo. Ale jak se zmínila, kila šla po porodech zase rychle dolů. I herečce Pavle Tomicové se povedlo přihodit na sebe 30 kilo a té i nějaké to kilo nahoře zůstalo.

Modelka kila navíc neřešila

Další známou osobností, která se dopracovala k téměř 30 kilům navíc je modelka Alena Vránová. Ta si překvapivě kila navíc po porodu chvíli i nechala. Do osmého měsíce své dcery Ani jí prý, že by měla zhubnout ani nepřišlo. Na to, že je přece jen trochu oplácaná upozornila jak jinak než média, která si na ni ukazovaly prstem, jak je tlustá. A teprve tehdy si modelka řekla, že kila půjdou dolů. Zamilovala se do cvičení pilates, které jí pomohlo vrátit zpět svému tělu dokonalé míry.

Beyoncé si postavu vydřela

Čokoládová zpěvačka během těhotenství nabrala 32 kilo a na rozdíl od naší modelky se s kily navíc nehodlala usmířit. Ovšem to, že se opět dostala na svou původní váhu, neměla vůbec zadarmo. Sama se o svém hubnutí vyjádřila takto: „Musela jsem dřít, neustále jsem stála na běžeckém pásu a jedla jsem salát.“

Ať už jste nepřibraly kromě placenty a dítěte nic navíc (to je tedy k velké gratulaci a taky trošku závisti nás poporodně obézních) nebo jste si společně s vytouženým miminkem přinesly z porodnice i pětadvacet kilo navíc, dáte mi jistě za pravdu, že jste staly nejšťastnějšími ženami právě díky tomu malému uzlíčku, na které jste se celé hodiny hrdě dívaly.

Naďa Vávrová

Foto: net

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014