08. prosinec 2013

Provinilá potěšení: reality show, tetování Hello Kitty i válenky

Napsala:  Lucie Petříková
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Každá z nás má ráda věci, za které se vlastně stydí a nikomu by je nikdy nepřiznala. V angličtině se tomuto fenoménu říká guilty pleasure, český ekvivalent by tedy mohl znít „provinilé potěšení“. A jaká jsou moje guilty pleasures?

Pizza Hawai. Vážně, znáte něco lepšího? Kombinace sladkého ananasu a sladké pizzy? Dokonalost: A také pořádné kulinářské barbarství. Takže, ač se prezentuji jako milovnice bio a zdravé výživy, které nesmí do bytu cukr a bílá mouka, tak si můžete být jisté, že mě občas můžete potkat s kouskem pizzy Hawai v puse a s tím nejšťastnějším výrazem na tváři.

Reality show. Miluji reality show, ale ne české, ty jsou slabý odvar těch zahraničních. Třeba slovenské reality show jsou zlatým fondem. Nemohla jsem se odtrhnout od „Mama, ožeň ma“ nebo „Slnko, seno, slanina“, to byla také klasa. Ale mými favority jsou americké reality show. Znáte „Here comes Honey Boo Boo“, „Jersey Shore“, „Extreme couponing“ nebo „Dance moms“? Pokud ne, podívejte se a nebudete litovat!

Hello Kitty. Opravdu, ve svých šestadvaceti letech naprosto zbožňuji kočičku Hello Kitty. Nevím, jak se mi to stalo, ale mám s touto kreaturou vše – od povlečení přes pomůcky do školy (2. ročník navazujícího magisterského studia, ne 1. třída) až po tetování na svém kotníku. Ano, vážně mám vytetovanou kreslenou kočku na noze, ale nikdy jsem nelitovala. Loni k Vánocům jsem dokonce od své matky dostala veliký přívěsek na krk Hello Kitty od Swarovski, moji blízcí prostě vědí, z čeho mám největší radost. A ve svém věku se za to vážně stydím.

Dále tu máme samozřejmě také módní guilty pleasures. Někdo miluje boty Crocs, další UGGy nebo péřové bundy, každý máme něco. Vsadím se, že i naše jinak perfektní stylistka má nějakého toho kostlivce v šatníku. Moje módní guilty pleasures se týkají hlavně zimy a jsou to UGG boots, neboli válenky. Zamilovala jsem se do svých válenek z australské ovčí kůže a vlny, jsou značky Emu Australia a mám je již druhou zimu pořád v dobrém stavu (ještě aby ne, byly hrozně drahé). Zjistila jsem, že se u nás dají už sehnat i přímo UGGy v kamenných obchodech a nejen na internetu, ale pozor, cena jako u mých Emu okolo 6000, takže opravdu vysoká. Ale teplo za to stojí. A druhým mým prohřeškem je prošívaný kabát, který sice není vrcholem elegance, ale zahřeje tak krásně, že mi je to úplně jedno. Je sice péřový, ale není to klasický „buřtkabát“ a není mi v něm nikdy zima, a to mně je zima skoro pořád. A „buřtkabát“ vlastním také, říkám mu soukromě „mortadela“ a nosím ho na vycházky se psem. A ano, miluji to.

A jaká jsou vaše provinilá potěšení? Podělte se s námi. Jsou to snad holinky, boty Crocs nebo fast food? Komentujte, sdílejte, chceme znát váš názor.

Zdroj foto: www.katwhispers.co.uk

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014