21. listopad 2013

Nejsympatičtější Tvář Pretty Plump Lenka: ženy plných tvarů mají ve světě malý prostor

Napsala:  redakce
Ohodnotit tuto položku
(10 hlasů)

Lence Lebišové je18 let, pochází z města  Blanska, které je centrem Moravského krasu. Studuje třetím rokem Střední zdravotnickou školu v Blansku, obor Zdravotnický asistent a po škole by ráda studovat dále. Závodně tancuje již jedenáct let street dance a také hraje florbal. Neopovrhne ani jinými sporty jako je například basketbal, volejbal, střelbu z malorážky.

Proč jste se přihlásila do naší soutěže?              

Protože se ráda pouštím do nových věcí a poznávám nové lidi. Žijeme jen jednou, tak proč to nezkusit? A je to hlavně pro mě zkušenost do života, kterou ráda přivítám. A myslím si, že ženám plnějších tvarů je dáván malý prostor v tomto světě.

Krásná nebo sebevědomá žena?

Obojí, alespoň trochu, samotné to není ono. Přeci jen, když je žena krásná, ale nemá alespoň trošku sebevědomí, ubírá to na její kráse. A to si bohužel většina žen neuvědomuje.

Jaký je váš vztah k módě?

Řekla bych, že kladný. Nesnažím se jít za každou cenu s módou, preferuji spíše sportovní styl, což ale neznamená, že si ráda sem tam nedopřeju nějaký módnější outfit. Mám ráda spíše pohodlnější věci. Ale třeba takové šaty a podpatky mi taky nejsou cizí. Taky ráda experimentuji, co se týče barev a střihů.

Snmek 005

Jak se podle vás české ženy oblékají (hlavně, ty plnějších tvarů)?

Myslím si, že většina českých žen neví jak, či snad neumí zakrýt nedostatky a naopak vyzdvihnout své přednosti, což je podle mě u žen s plnými tvary velmi důležité.

Čeho byste chtěla v životě dosáhnout?

Chtěla bych vystudovat, mít zdravou rodinu, naplno si užívat života a taky podporovat ženy jako jsem já.

Jak byste se stručně charakterizovala?

Energická, občas trošku nerozhodná. Ale hlavně a to by se měly všechny ženy naučit, být svá.

Foto: archiv Lenky Lebišové

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014