14. říjen 2013

Miss Plus Size je tady! Konečně projekt pro skutečné ženy.

Napsala:  redakce
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

V pátek 11. října 2013 byl oficiálně představen unikátní projekt pro skutečné ženy - Miss Plus Size. Guru projektu a dlouholetá scouting managerka Katarína Krížová nejen celý projekt představila, ale zorganizovala i plus size módní přehlídku. Modelky plných křivek i kolekce oblečení Big & Beautiful, která bude soutěžící krásky oblékat, byly skutečně krásné. Ale o čem celý tento projekt je? Rozhodně Miss Plus Size není jen další pokus o soutěž Miss baculka.

Soutěž i podpora plus size modelingu v Čechách       

Cílem projektu je dát šanci dívkám a ženám, které jsou na své slovanské tvary pyšné. Ale tím to rozhodně nekončí. Hlavním cílem je podle Kataríny Krížové (na hlavním foto uprostřed), která za celým projektem stojí, rozvoj plus size modelingu u nás a na Slovensku s návazností na fungující trh v zahraničí – především Londýn, Německo, Itálie, USA. To tedy znamená, že úspěšné soutěžící budou spolupracovat s agenturou Kataríny Křížové Porte du Mannequin, která je bude prosazovat i v zahraničí.

bara missplussize

Mimo to chce Katarína Krížová tímto projektem poukázat na to, že ultraštíhlé modelky jsou často obětí poruch příjmu potravy. I proto je do projektu zapojena organizace Anabell, která se touto problematikou zabývá.

Kam a kdy na casting?

Jste-li tedy rozhodnuta se do tohoto projektu přihlásit, pak se můžete vypravit na casting. 29.11. 2013 se bude konat v Praze, 30.11. 2013 v Brně, 1.12. 2013 v Ostravě.

V lednu 2014 pak prohěhne finálový casting v Praze. A na jaře 2014 se bude konat finále Miss Plus Size.

 

Tváří Miss Plus Size je krásná plus size modelka Barbora Holičová (na hlavním foto vlevo). Rozhovor s ní můžete číst zde.

 

 Foto: Lukáš Materna

 

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014