25. září 2013

Proměna studentky Báry

Napsala:  redakce
Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

Bára se přihlásila do proměny Pretty Plump především proto, že neměla poslední dobou na sebe příliš času. I když zhubla 10 kilo, působila unaveně, a jak se nám sama svěřila, začala být se sebou nespokojená.

Báře je 24 let, studuje žurnalistiku a pracuje jako redaktorka v týdeníku. Často má náročné dny a tak už jí nezbývá čas na sebe. Což by ale ráda změnila. A tak jsme se rozhodli, že nastartujeme její předsevzetí více o sebe pečovat.

tlustoch

Nejdříve jsme Báru ostříhali a tónovali barvu vlasů. Nový účes ji celkově zvýraznil. Následovalo líčení, které mimo jiné podpořilo její krásné oči. Nakonec jsme Báru oblékli do dvou různých outfitů. Stylistka pro Báru vybrala pohodlné a zároveň sexy střihy, které podtrhnou ženskost.

A jak vidí Báru vizážistka Lucie Dolejší?

„Bára má smíšenou pleť, která má drobné nedostatky. Ty lze ale bez problémů zakrýt dobrým korektorem a je vhodné ji lehce sjednotit make-upem. Já jsem smíchala dva dohromady, s lehčím krytím. Jako podklad jsem použila podkladovou bázi pod make-up, která krásně pleť vyhladí a líčení díky ní déle vydrží. Bára má krásné oči, které jsem podpořila třemi stíny: Světlou perleť pro projasnění pohledu, korálovou do středu a hnědou do vnější části víčka. Opět byla použita báze, na které stíny vydrží celý den. Následně stačilo dokončit řasenkou a vystínovat a dokreslit obočí stínem na obočí. Obočí hraje v líčení velkou roli, rámuje nám oči, a proto bychom na něj neměly zapomínat. Na tvář je použita minerální tvářenka v růžovém tónu a na rtech lehký lesk  na rty. Pro večerní variantu líčení jsem přidala pouze černou kajalovou tužku do vnitřní linky oka a výraznou, sytě růžovou rtěnku. Báře stačí skutečně velmi málo k tomu, aby se z ní stala krásná dáma. Doporučila bych pro rychlé denní líčení alespoň sjednocení pleti, tvářenku, řasenku, upravit obočí a je připravena na náročný den studentky.

bara vlasy

  bara makeup

Co doporučuje Báře stylistka Betty Zenzingerová? 

Bára má fantastickou postavu a její snaha zhubnout nebyla marná. Oblékala se jedna báseň. Přesto by si měla dát pozor na to, na co většina žen zapomíná. Důležitý je pas, který by měl být prakticky vždycky rozeznatelný. A řídit se jednoduchým pravidlem, že když si vezme volný vršek, spodní část outfitu by měla být na tělo a naopak.  K jejímu stylu sedí drsnější vzhled koženkových kousků. Je to skvělý materiál, se kterým se snadno pracuje. Přesto se kůže a koženky většina žen bojí. Jak pro Báru, tak pro ostatní platí, že kůže by měla být doplněna o ženský prvek. Tím je v tomto případě sukně. Bára patří k těm šťastným, kterým sukně do pasu a halenka zastrčená dovnitř skvěle sedí. Stejně tak vínová barva. Měla by se držet vyváženosti. Pohodlné střihy a výraznější ženské prvky, které podtrhnou to, že je krásná holka.
Pro příjemný večer v baru bych ji doporučila jednoduchou kombinaci saténových šatů, nebo delší tuniky a úzkých lesklých kalhot. Je to outfit, ve kterém se bude cítit příjemně a zároveň sexy. Zelené větší náušnice ji rozzáří a její barvu vlasů skvěle doplňují. 

146-2

  102-2

Bára byla s proměnou nadmíru spokojená – z unavené nevýrazné slečny se nám během chvíle proměnila v usměvavou sexy mladou dámu. Už nový střih vlasů a make-up okomentovala slovy: „Aha, už jsem to pochopila.“ Což nás rozesmálo, ale i potěšilo.

A jak se líbí proměna studentky Báry vám? Chtěla byste také vyzkoušet, jaké to je, svěřit se do rukou odborníků? Přihlaste se do našich proměn. Napište nám svůj příběh (věk, co děláte, proč jste se přihlásila a proč bychom měli vybrat právě vás) a pošlete svoji fotku (portrét a postavu) na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Pro každých deset přihlášených dam uspořádáme soutěž. Která z vás získá od ostatních čtenářek nejvíce hlasů, tu ZDARMA proměníme.

Za poskytnutí prostor děkujeme hotelu Ostrov www.hotelostrov.cz

Vlasy: Gina, Make-up: Lucie Dolejší - www.budtesamisebou.cz, Styling: Betty Zenzingerová, Foto: Veronika Vojnarová

Za zapůjčení věcí na focení děkujeme obchodům F&F, KappAhl, Ann Christine a Deichmann

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014