11. červenec 2013

Miss Full Of Beauty: rozhovory s finalistkami IV.

Napsala:  Naďa Hanuš Vávrová
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Poslední rozhovory s odvážnými ženami které se nebojí ukázat, že žena nemusím mít nutně 60-90-60, aby se mohla pyšnit titulem Miss. A možná ani tak o ten titul nejde, jako spíš o to dokázat, že krása spočívá v trochu jiných mírách... My z redakce Pretty Plump vám držíme palce a je nám jasné, že všechny jste vítězky!

Ivana Janková

 

Proč jste se rozhodla jít do této soutěže? Máte ambice stát se modelkou?

Ráda zkouším nové věci a mám ráda výzvy. Toto byla šance dostat se do jiného prostředí a možnost narušit stereotyp. Ano, modelkou bych se ráda stala, i přesto jak náročná práce to je.

Jak byste charakterizovala krásnou ženu?

To jestli je nějaká žena krásná určuji mnohem více podle jejího mimoverbálního vyjadřování, než podle její vnější krásy. Vždy si velmi všímám řeči těla. Právě již z postoje, z chůze, z držení hlavy se dá velmi mnoho poznat, proto krásná, že musí mít i krásné mimoverbální vyjádření a samozřejmě i verbální vyjadřování, ale i vnější krása se cení.

Měla jste někdy problém se svou váhou?

Ano, každý se někdy trápí, proto jak vypadá a není spokojený s tím co má, přesto mé trápení nebylo nikdy velké. Vždy jsem zvládala všechny aktivity stejně jako ostatní a to i ve sportu, takže jsem velké problémy nepocítila, to je ovšem ale také odrazem mé povahy, nerada se vzdávám a do všeho jdu naplno.

Jaká by podle vás měla být Miss Full Of Beauty?

Miss Full Of Beauty by měla být opravdu plá krásy, nejenom vnější krásy ale také vnitřní. Měla by umět se chovat ve společnosti, být slušná, umět správně mluvit a být charismatická. Představuji si jak nová Miss Full of beauty kráčí po ulici a opravdu září svou krásou a přirozeností.

Jaká je atmosféra mezi finalistkami – rivalita - nervozita či přátelská uvolněná atmosféra?

Prozatím mezi námi panuje více než přátelská atmosféra hodně si pomáháme a vzájemně se podporujeme, ovšem s blížícím se termínem finále roste naše nervozita. Věřím, že rivalita mezi námi nenastane.

Vyhrajete?

Jako vítězství beru již svou účast ve finále, přesto udělám vše proto, abych vyhrála, tak abych měla pocit, že jsem opravdu udělala maximum a má prezentace sama sebe byla opravdu krásná a dokonalá, tak jak si ji představuji.

 

 

Eva Janku

 

Proč jste se rozhodla jít do této soutěže? Máte ambice stát se modelkou?

Bylo to na popud kamarádky, přesvědčila mě, abych se přihlásila. Velmi mě zaujala myšlenka této soutěže o zboření mýtů, kde chce ukázat lidem, že i plnoštíhlá žena může být krásná.

Jako každá žena se ráda předvádím v zrcadle, a proto ano, předvádět módu pro plnoštíhlé by mě bavilo.

Jak byste charakterizovala krásnou ženu?

Myslím si, že každá žena je krásná, někdy obličejem, postavou, někdy svým šarmem, osobitostí. Krásu nelze hledat jen v dokonalém vzhledu, každá žena má své kouzlo.  A jak se říká, krása zevnějšku je mnohdy pomíjivá, důležitá je i ta vnitřní krása.

Měla jste někdy problém se svou váhou?

Rozhodně ano. Řekla bych, že téměř ¾ mého života. Již v dětství jsem byla oplácané děvče.

Jaká by podle vás měla být Miss Full Of Beauty?

U vítězky by nemělo chybět určité charisma, smyslnost a jiskra v oku. Také zodpovědnost, chuť a hrdost nést tento titul.                

Jaká je atmosféra mezi finalistkami – rivalita - nervozita či přátelská uvolněná atmosféra?

Atmosféra je velmi přátelská a uvolněná. Žádná rivalita ani závist mezi námi není a myslím si, že to takhle bude i po skončení této soutěže. Dokonce u některých bych řekla, že půjde i o dlouhodobé přátelství.

Vyhrajete?

Já už jsem vyhrála a to tím, že jsem postoupila do finále. A ať už s korunkou nebo bez, bude tento postup mou největší osobní výhrou v životě.

 

Kateřina Humlová

 

Proč jste se rozhodla jít do této soutěže? Máte ambice stát se modelkou?

Do této soutěže jsem přihlásila proto, abych nabourala stereotypní způsob života. Byla jsem velice zvědavá. Myšlenka soutěže mi byla velice sympatická.

 Určitě bych si tuto činnost chtěla vyzkoušet. Velice by mě to bavilo.

 

Jak byste charakterizovala krásnou ženu?

Žena seběvědomá, charismatická, okouzlující, s dobrou povahou, se smyslem pro humor a jiskrou v oku. Žena, která je sama sebou a dokáže to prodat.

 

Měla jste někdy problém se svou váhou?

Ano, ale hlavně kvůli oblečení. Okolí mě bralo takovou, jaká jsem byla. Byla jsem oblíbená a neměla jsem problémy vycházet s ostatními. I když se našlo pár lidí, kteří si občas neodpustili nějakou poznámku. Ale ty jsem jedním uchem vyslechla a druhým vypustila. Vůbec jsem to neřešila. Nebyl důvod se tím trápit a zatěžovat.

 

Jaká by podle vás měla být Miss Full Of Beauty?

Žena plná elánu a života, která hrdě ponese tento titul a bude ho dobře prezentovat. Měla by mít stejné vlastnosti jako v druhé otázce. Neměla by být pouze krásná, ale i se srdcem na pravém místě.

 

Jaká je atmosféra mezi finalistkami – rivalita - nervozita či přátelská uvolněná atmosféra?

Rivalitu nepociťuji a myslím si, že ani nedorazí. Určitě poroste blížícím se finále nervozita, ale tu spolu bez problému zvládnem. Dokážeme se podržet a pomoci, pokud to některá potřebuje. Dodáváme si podporu pro další nové věci, které zažíváme. Je to prostě ženská jízda.

 

Vyhrajete?

Nevím. O tom rozhodne někdo jiný. Přeji to všem, protože si to každá zaslouží. Pro mě bude výhrou, když si všechny užijeme ten náš velký večer. A také to, že jsem byla vybrána a jsem ve finálové 12. Mezi tak skvělými finalistkami a realizačním týmem.

 

-red-

 Foto: Petr Kurečka

 

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014