11. červenec 2013

Miss Full Of Beauty: rozhovory s finalistkami III.

Napsala:  Naďa Hanuš Vávrová
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

 

Třetí trojice finalistek odpovídá na šest všetečných otázek redakce Pretty Plump. Je snad mezi těmito finalistkami budoucí Miss Full Of Beauty 2013? To se dozvíme na finále, které se bude konat 28. září v Kongresovém centru v Praze.

 

Veronika Hlavsová

 

 

Proč jste se rozhodla jít do této soutěže? Máte ambice stát se modelkou?

Podnětů pro účast v této soutěži bylo více.  Mezi ně patřilo i to, že moje kamarádka trpěla anorexií, ze které se později,“Bohu díky“, dostala, ale též chování dívek v mém okolí mě neustále utvrzovalo v tom, že je čas k nějaké změně.  Neustále totiž upozorňovaly na to, jak jsou tlusté a přitom byly opravdu jak proutek. Vliv společnosti na mentalitu žen a především dospívajících dívek, je zkrátka obrovský. A prostřednictvím této soutěže mám možnost nejen já, ale i všechny finalistky něco změnit. Ambice stát se modelkou jistě mám. Nejenže by mě takováto práce bavila, ale právě prostřednictvím modelingu bych měla větší šanci a možnost něco změnit.

 

Jak byste charakterizovala krásnou ženu?

Krásnou ženou je pro mě taková žena, která je zdravě sebevědomá, milá, má smysl pro humor, optimistická, šťastná, zdravá a se sebou spokojená.  Každá žena svou krásu ukazuje především svým chováním, povahou a pohledem na svět. Být krásná tváří není všechno, jelikož tvář se postupem času mění, ale povaha lidí, jejich charakter a přesvědčení, zůstávají povětšinou stejné po celý jejich život.

 

Měla jste někdy problém se svou váhou?                                             

Vyloženě problémy s váhou jsem neměla. To že jsem měla období, kdy jsem měla kila navíc kvůli sportu a nemohla jsem na sebe sehnat oblečení, jsem nikdy nepovažovala a ani nepovažuji za problémy s váhou. Prostě to patřilo k tomu.  Takže problémy se svou váhou či svými křivkami pouze pociťuji, když jdu nakupovat a nemohu na sebe nic sehnat. A reakce některých prodavaček, které hlásí už ode dveří: „Na vás nic nemáme“, mě dříve rmoutily, ale teď se nad nimi, právě díky této soutěži a především díky paní ředitelce Nině Młynarczykové a realizačnímu týmu, jen pousměji.

 

Jaká by podle vás měla být Miss Full Of Beauty?

Tak měla by to být přesně taková žena, kterou jsem popsala ve druhé otázce. Měla by být krásná především svým vnitřkem, jelikož když bude žena krásná uvnitř, bude to z ní vyzařovat a tím pádem bude krásná i pro okolí.

               

Jaká je atmosféra mezi finalistkami – rivalita - nervozita či přátelská uvolněná atmosféra?

Tak musím se přiznat, že žádnou rivalitu mezi finalistkami nepociťuji. Spíše je to naopak, je to možná zvláštní, když jsme všechny finalistky a možné kandidátky na výhru, ale spíše držíme pohromadě a pomáháme si. Ale známky nervozity jistě mezi námi zaznamenáte. Domnívám se, že všem finalistkám spíše než o výhru jde o to poslání, které sebou právě tato soutěž nese.  Snad právě proto nejsme rivalky a nemyslím si, že by se něco s přibližujícím se finále měnilo.

 

Vyhrajete?

Stejně jako všechny ostatní finalistky i já jsem vítězkou. Každá z nás totiž vyhrála sama nad sebou, což je podle mě tím největším vítězstvím.

 

Miroslava Gašparíková

 

 

Proč jste se rozhodla jít do této soutěže? Máte ambice stát se modelkou?

Bolo to moje presvedčenie a vďaka podpore mojich blízkych som sa na to dala. Nemáme sa za čo hanbiť, práve naopak. Som skutočne veľmi rada, že sa tak úžasné ženy zo Slovenska aj Čiech stretli na jednom miste.  A modeling? Byť jedného dňa medzi poprednými menami ako Tara Lynn, Tara Laughton alebo Elly Mayday? Nebránim sa tomu – čas všetko ukáže.

 

Jak byste charakterizovala krásnou ženu?

Pri posudzovaní krásy je najdôležitejšia tá vnútorná, pretože to čo žena vyžaruje zvnútra je vnímané navonok jej okolím. A teda ak je so sebou spokojná a cíti sa krásna, tak ju tak vidia aj ostatní.

                                           

Měla jste někdy problém se svou váhou?

Niekedy v minulosti som to riešila, ale potom som si uvedomila, že je lepšie byť originálna ako tuctová, a že konfekčná veľkosť predsa nedefinuje krásu.

 

Jaká by podle vás měla být Miss Full Of Beauty?

Mala by z nej vyžarovať sila jej osobnosti, ženskost a prirodzená krása.

 

Jaká je atmosféra mezi finalistkami – rivalita - nervozita či přátelská uvolněná atmosféra?

Ako som už spomenula, sú to všetko skvelé a priateľské ženy: súťažiace aj realizačný tím. Je samozrejmé, že sme sprevádzané aj nervozitou, pretože nereprezentujeme len 12 žien, ale tisíce v rámci oboch krajín.

 

Vyhrajete?

Všetky vyhráme: nad predsudkami, možno samé nad sebou alebo nad tými čo nám nedoprajú. Už teraz je každá z nás víťazkou.

 

Kamila Galková

                                                                                    

 

Proč jste se rozhodla jít do této soutěže? Máte ambice stát se modelkou?

Do soutěže jsem se přihlásila hlavně ze zvědavosti. Zaujalo mě, že se konečně pořádá soutěž krásy pro nás, pro ženy slovanských tvarů.
Ambice stát se modelkou jsem nikdy neměla, nicméně dost často jsem si říkala jaké to asi je, být považovaná za ideál krásy.

 

Jak byste charakterizovala krásnou ženu?

Krásná žena je každá žena, která se umí mít ráda, která je schopná přijmout svoje tělo, svůj vzhled takový jaký je.

 

Měla jste někdy problém se svou váhou?

 Ano, měla jsem vždycky problém se svojí postavou, ten problém mi byl často vnucován okolím, to mi dávalo jasně najevo, že s mojí postavou není něco v pořádku. Ovšem můj postup do finálové dvanáctky docela změnil můj pohled na věc, konečně se v mém životě objevili lidé, kteří moji váhu neberou jako nedostatek, ale naopak a za to jsem celé soutěži nesmírně vděčná.

 

Jaká by podle vás měla být Miss Full Of Beauty?

Miss Full Of Beauty by měla být žena charismatická, energická, schopná pozitivně myslet i v ne zrovna příjemných chvílích a jak už napovídá název soutěže, PLNÁ KRÁSY.

 

Jaká je atmosféra mezi finalistkami – rivalita - nervozita či přátelská uvolněná atmosféra?

Myslím, že budu mluvit za všechny, když řeknu, že atmosféra mezi námi finalistkami je přátelská a troufám si tvrdit, že tak zůstane až do konce soutěže. A doufám, že přátelství potrvá i po jejím skončení.

 

Vyhrajete?

Jasně, že vyhraju...:-) Ne, tak samozřejmě potěšilo by mě to, nepopírám, ale já už zvítězila sama nad sebou..a co je víc? :-)

 

-red-

Foto: Petr Kurečka

 

 

 

 

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014