10. červenec 2013

Miss Full Of Beauty: rozhovory s finalistkami II.

Napsala:  Naďa Hanuš Vávrová
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Otázky na tělo pro dvanáct krásných žen, které se zanedlouho utkají o titul Miss Full OF Beauty 2013. Proč se do soutěže přihlásily, kdo je pro ně krásná žena a jaká panuje mezi finalistkami nálada? Tady jsou odpovědi druhé trojice...

 

Aneta Čížková


 

Proč jste se rozhodla jít do této soutěže? Máte ambice stát se modelkou?

Do této soutěže jsem se přihlásila proto, jelikož mne zaujala svou odlišností vůči ženám s většími konfekčními velikostmi. Ze své zkušenosti sama vím, jak je obtížné, pro ženu jako jsem já sehnat hezké, padnoucí, módní oblečení. Mojí prioritou není stát se modelkou, ale změnit vnímání okolí o tom, že i takovéto ženy mohou být a jsou sexy a sebevědomé. Ráda bych se věnovala oděvnímu průmyslu větších velikostí.

 

Jak byste charakterizovala krásnou ženu?

Podle mého názoru je krásná každá zdravá žena, se zdravím sebevědomím a jiskrou v oku. Jak se říká: šťastná žena, krásná žena.

 

Měla jste někdy problém se svou váhou?

Jelikož jsem takováto od raného dětství, tak jsem nikdy netrpěla jakoukoliv újmou vůči své váze. Mám se ráda taková, jaká jsem. Za to nejvíce vděčím mojí mamince, která mne v tomto ohledu vždy podporovala. Myslím si, že má každá žena bez ohledu na váhu, věk, barvu pleti či jiné odlišnosti občas dny, kdy se raději vyhýbá zrcadlu. 

 

Jaká by podle vás měla být Miss Full Of Beauty?

Vítězka soutěže by měla být zdravě sebevědomá žena, která má ráda své tělo a sama sebe takovou jaká ve skutečnosti je. Taková, která dokáže prezentovat první ročník soutěže (doufám, že ne poslední) se vztyčenou hlavou. Určitě by jí neměla chybět komunikativnost, průbojnost, smysl pro humor a odhodlání bořit mýty.

 

Jaká je atmosféra mezi finalistkami – rivalita - nervozita či přátelská uvolněná atmosféra?

Jako v každé soutěži tu je od každého něco, z větší části tu panuje přátelská a veselá nálada, ale samozřejmě bez menších sporů se to neobejde. Přece jen dvanáct žen pohromadě je velké sousto.

 

Vyhrajete?

Pro mne bude výhra, pokud tento projekt alespoň trochu pohne vnímáním společnosti. Když si ženy uvědomí, že jsou krásné v jakékoliv velikosti a nebudou chodit se sklopenou hlavou. 

 

Nicole Hartlová

 

Proč jste se rozhodla jít do této soutěže? Máte ambice stát se modelkou?

Po pravdě řečeno mne přemluvila moje kamarádka Vendy,  abych se zúčastnila. Měřím 165 cm a to určitě není  výška modelek.

 

Jak byste charakterizovala krásnou ženu?

Každá žena je krásná, ale některá je krásnější. Nejedná se ani o barvu vlasů ani o barvu pleti, ale o to, co vyzařuje zevnitř. Myslím si, že důležité jé být spokojena sama se sebou.

 

Měla jste někdy problém se svou váhou?

Samozřejmě, že bylo několik období v životě, kdy jsem byla nespokojená, ale to snad je občas sama se sebou nespokojená každá žena. Problém má snad jen moje mamka s mými nekonečně hlubokými výstřihy.

 

Jaká by podle vás měla být Miss Full Of Beauty?

Miss Full Of Beauty by měla být krásná, sebevědomá, charismatická, průbojná a v neposlední řadě i inteligentní.

                                                                                                                    

Jaká je atmosféra mezi finalistkami – rivalita - nervozita či přátelská uvolněná atmosféra?

Zatím přátelsky uvolněná. Nepociťovala jsem, že by mohla ze strany nějaké kolegyně nastat rivalita a je samozřejmé, že čím víc se blíží finale, tak tím budeme vice nervózní a napjaté. V takovém případě však nevím, co s náma takováto atmosféra udělá.

 

Vyhrajete?

Protože v mé povaze je smysl pro bojovnost, budu se snažit ukázat se z té nejlepší strany, ale výsledek už nezáleží jen na mne.

 

Ivana Laššáková

 

Proč jste se rozhodla jít do této soutěže? Máte ambice stát se modelkou?

Rozhodla som sa vstúpiť do tejto súťaže, resp. skúsiť šťastie, či aj ja, obyčajné dievča, ktoré nikdy ničím nevynikalo má šancu sa dostatť do semifinále... a ja som sa dostala až do finálovej TOP 12, nikdy som neroymýšľala, že by som mohla byť modelkou, ale vedela by som si to predstaviť sa prechádzať po mólach v rôznych modeloch a ukazovať svetu, že aj my baculky sme krásne.

 

Kdo je podle vás krásná žena?

Podľa mňa krásna žena je žena, keď vstúpi do akejkoľvek miestnosti a tá sa rozžiari, nemúsí mať miery 90-60-90, ale krása musí ísť predovšetkým z jej vnútra

 

Měla jste někdy problém se svou váhou?

S postavou som mala vždy problémy. Až do istého momentu, kedy mi moje okolie dávalo najavu, že im to nevadí. Že ma majú radi takú aká som. Taktiež som nemala problém si začať kupovať pekné oblečenie a nie sa obliekať len do tých škaredých obrovských vriec, ktoré nemajú šmrnc. Síce príde moment, aj teraz, že si poviem že by som mohla schudnúť, ale ... neriešim to. Je mi dobre. Som aká som. Ale som originál.

 

Jaká by podle vás měla být Miss Full Of Beauty?

Miss Full Of Beauty by mala byť podľa mňa taká istá ako som definovala krásnu ženu. Musí z nej predovšetkým niečo vyžarovať. Najmä vnútorná krása, ale aj vonkajšia.

 

Jaká je atmosféra mezi finalistkami – rivalita - nervozita či přátelská uvolněná atmosféra?

Atmosféra medzi dievčatami je veľmi fajn. Je priteľská, uvoľnená, veselá... Zatiaľ som nepostrehla žiadnu rivalitu. O nervozite ani nevravím... Pomaličky sa dozvedáme pikantnosti zo zákulisia a z toho začíname mať nervozitu...

 

Vyhrajete?

To či vyhrám je v iných rukách. Ja môžem pre to urobiť maximum, čo je v mojich sílach, možnostiach a schopnostiach, ale posledný výber je na iných ľuďoch.

 

-red-

 Foto: Petr Kurečka

 

 

 

 

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014