redakce

redakce

Lence Lebišové je18 let, pochází z města  Blanska, které je centrem Moravského krasu. Studuje třetím rokem Střední zdravotnickou školu v Blansku, obor Zdravotnický asistent a po škole by ráda studovat dále. Závodně tancuje již jedenáct let street dance a také hraje florbal. Neopovrhne ani jinými sporty jako je například basketbal, volejbal, střelbu z malorážky.

Proč jste se přihlásila do naší soutěže?              

Protože se ráda pouštím do nových věcí a poznávám nové lidi. Žijeme jen jednou, tak proč to nezkusit? A je to hlavně pro mě zkušenost do života, kterou ráda přivítám. A myslím si, že ženám plnějších tvarů je dáván malý prostor v tomto světě.

Krásná nebo sebevědomá žena?

Obojí, alespoň trochu, samotné to není ono. Přeci jen, když je žena krásná, ale nemá alespoň trošku sebevědomí, ubírá to na její kráse. A to si bohužel většina žen neuvědomuje.

Jaký je váš vztah k módě?

Řekla bych, že kladný. Nesnažím se jít za každou cenu s módou, preferuji spíše sportovní styl, což ale neznamená, že si ráda sem tam nedopřeju nějaký módnější outfit. Mám ráda spíše pohodlnější věci. Ale třeba takové šaty a podpatky mi taky nejsou cizí. Taky ráda experimentuji, co se týče barev a střihů.

Snmek 005

Jak se podle vás české ženy oblékají (hlavně, ty plnějších tvarů)?

Myslím si, že většina českých žen neví jak, či snad neumí zakrýt nedostatky a naopak vyzdvihnout své přednosti, což je podle mě u žen s plnými tvary velmi důležité.

Čeho byste chtěla v životě dosáhnout?

Chtěla bych vystudovat, mít zdravou rodinu, naplno si užívat života a taky podporovat ženy jako jsem já.

Jak byste se stručně charakterizovala?

Energická, občas trošku nerozhodná. Ale hlavně a to by se měly všechny ženy naučit, být svá.

Foto: archiv Lenky Lebišové

Nedávno jsem našla velmi zajímavý a poněkud pobuřující pohled na tlusté ženy. Autor článku zcela nevybíravě vyjadřuje svůj názor na tlusté ženy:

 1. Není dost atraktivní. 
 2. Vypadá jako těhotná.
 3. Sex je zřejmě vtipný.
 4. Snižuje společenský status muže.
 5. Není zdravá.
 6. Její dieta je drahá.
 7. Předá své zlozvyky spíše dětem.
 8. Vypadá staře. 
 9. Je spíše líná.
 10. Je spíše sobecká ve vztahu. 
Velmi oceňuji, že to má autor v hlavě naprosto srovnané. Nedá se popřít, že být obézní rozhodně má zdravotní rizika, ale z té koláže mi to nepřijde jako dobře míněná slova. Pochybuji, že obézní lidé chtějí takhle vypadat. Většinou spíše nevědí, jak to změnit. 
 
A popravdě jestli to takhle vidí, tak to je taky nic moc člověk. Vypadá jako idiot. Přece žena není žádné atraktivní auto, která má mít, co nejnižší provozní náklady a zvýší mi společenský status. 
 
A naprosto nevidím žádnou korelaci mezi sobectvím a tloušťkou. Přece jenom jestli si autor myslí, že mu snižuje společenský status, tak je sobecký spíše on a bude asi trochu pokrytec. 
 
Přesně tyhle myšlenky má i většina žen. Myslí si, že je  nebude mít nikdo rád, když nebudou hubené, atraktivní a hezky oblečené. A pak, že máme někdy tak nízké sebevědomí. 
 
Kdysi mi můj kámoš řekl, že nepochopí proč se spokojíme s kluky, kteří si nás neváží. Přitom jsme prý nejen hezčí, ale taky kolikrát lepší osobnosti. A to mi řekl chlap.
 
Zdroj: Kejtyna blog, http://kejtyna.blogspot.cz

V pátek si paní Lenka, která vyhrála v naší soutěži, se svými dcerami udělala výlet z Otrokovic do Prahy. A myslíme si, že si ho řádně užila. Vždyť, která z nás by nechtěla být několik hodin v péči kosmetičky, kadeřnice a stylistky. Za několik hodin se nám Lenka - osmačtyřicetiletá prodavačka z Otrokovic - proměnila v šik dámu.

Celou proměnu včetně fotografií z průběhu celého Lenčina dne najdete již brzy v našem připravovaném magazínu.

 

Foto: Simona Beránková, děkujeme studiu Dream JS www.dream-js.cz

Do pátku 15. listopadu jste hlasovali pro Nejsympatičtější Tvář Pretty Plump pro rok 2014. Z 32 slečen a paní jste vybrali Lenku. Ta získává získala balíček exkluzivního ošetření pleti (Omlazení - omlazení, vypnutí pleti, vyhlazení vrásek, restart kolagenu) v kosmetickém salonu Forever Young Medical Centrum, dále možnost vyzkoušet si práci modelky při módní přehlídce Pretty Plump. Rohovor s Lenkou si budete moci přečíst brzy na našich stránkách. Lence za celý tým Pretty Plump gratulujeme!

 

Screen

 

Screens

 

Olze, která nakonec skončila na druhém místě posíláme kosmetický balíček Puella, který do soutěže věnuje Studio Vanda - http://www.studiovanda.cz/. Více o kosmetice Puella najdete na: http://www.studiovanda.cz/ryor-kosmetika/shop/category/87/puella-----kosmetika.html

 

Tým Pretty Plump vybral Tvář pro rok 2014. Celkem se do této soutěže přihlásilo 32 dívek a žen. A všechny krásné. Proto bylo těžké vybrat jen jednu, proto jsme se rozhodli, že zvolíme dvě Tváře Pretty Plump 2014. Ale proč jsme vlastně tuto soutěž uspořádali? Co je jejím cílem? A kdo jsou dvě zvolené ženy? Odpovědi na tyto otázky v tomto článku nedostanete. Ale brzy se vše dozvíte. Přichystali jsme jen a jen pro vás první číslo magazínu Pretty Plump, kde najdete všechny informace o této soutěži a rozhovory se zvolenými ženami. Abychom vás ale příliš nenapínali, uveřejňujeme prozatím fotografie vybraných dívek.

 

Tvář Pretty Plump Jana Sladká

 

 

 

Tvář Pretty Plump 2014 Lucie Nováková

 

Foto Jany Sladké: Jarka Ducháčková, foto Lucie Novákové: Hany Hiková

Celodenní NEJEN pohybový maraton pro ženy

23. listopadu, od 10:00 hod (9:30 registrace)

4 sály

23 různých lekcí tanečních, aerobních i body mind stylů

15 lektorek

Exklusivní doprovodný program během celého dne

Party (ryze ženská pařba) s večeří, bowlingem v ceně, módní přehlídkou, tombolou (ze zakoupených fullpassů) a překvapením

Rezervace fullpassů (vstupenek)* :

-          Anička – 605 289 909, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; Hanička – 724 166 664, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-          Pro platbu fullpassu dle vašeho výběru prosím použijte náš účet: 0488472369/0800 (Česká spořitelna) - do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a e-mail.

-          Mailem nebo telefonicky nám prosím pošlete výběr lekcí

Podrobnosti k akci najdete na fcbk

https://www.facebook.com/events/379799378789169/?source=1

NEMÁME ŽÁDNOU AMBICI NA AKCI VYDĚLAT…OSLOVILI JSME PROSTĚ BANDU SRDÍČKOVÝCH ŽEN, KTERÉ JSOU OCHOTNÉ DÁT ZE SVÉHO JÁ, CO MOHOU A UMÍ….A CHTĚJÍ NAOPAK VAŠI RADOST Z POHYBU, UVOLNĚNÍ STRESŮ A NAPĚTÍ. VŠECHNY LEKTORKY NA AKCI BUDOU BUĎ UČIT ZCELA ZDARMA NEBO ZA VELMI MIMOŘÁDNÉ CENY. VŠE, CO BUDE NAD RÁMEC NÁKLADŮ (PLATÍME PRONÁJMY, PROGRAM, RAUT…TECHNIKU) VĚNUJEME – JSME V JEDNÁNÍ S RODINOU, KDE MÁ HOLČIČKA LEUKÉMII A ŽIJE POUZE S TATÍNKEM (MAMINKA JIM ZEMŘELA)…

*FULLPASSY

FULLPASS 6 – 750,- KČ (6 LEKCÍ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU + NÍŽE UVEDENÉ BONUSY + 15 MIN. MASÁŽ KRKU A ŠÍJE)

FULLPASS 5 – 700,- KČ (5 LEKCÍ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU + NÍŽE UVEDENÉ BONUSY)

FULLPASS 4 – 650,- KČ (4 LEKCE DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU + NÍŽE UVEDENÉ BONUSY)

V ceně fullpassu:

15% SLEVA NA JAKÝKOLIV TANEČNÍ KURZ DEPENDANCE.IN DLE VÝBĚRU

20% SLEVA NA KOLEKCI CONTEINER

10% SLEVA NA MANIKÚRU MARTINY HUSÁKOVÉ

ZDARMA VSTUP DO FITNESS ROCKY PO CELÝ DEN BĚHEM KONGRESU + OSOBNÍ TRENÉR (MOŽNÉ I PRO MUŽSKÉ PROTĚJŠKY)

ZDARMA VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

ZDARMA NALÍČENÍ (Avon, Mary Kay, LR Cosmetics)

10%SLEVA NA SPODNÍ PRÁDLO IVANA (možné uplatnit pouze v den kongresu)

VSTUPENKA NA PARTY S PŘEKVAPENÍM

Doprovodný program (ve volných chvílích nebo budete-li si chtít lekci vynechat, odpočinout si…)

Prodej kosmetiky z mrtvého moře

Prodej kolekce módní značky Conteiner

Tým specialistů na výživu, cvičební programy, doplňky stravy, apod. ve Fitness Rocky

Spodní prádlo Ivana – otevřené pouze pro vás s 10% slevou na nákup jakéhokoliv zboží (jen v den kongresu)

Prodej kosmetiky a šperků LR Cosmetics

Prodej kosmetiky Avon

Prodej kosmetiky Mary Kay

Míša prodej kosmetiky, šperků – LR 

Stánek České Pojišťovny 

Stánek Golden Gate + slosovatelná anketa

Nutriční specialista – diagnostika krve

Profesionální vizážistka – PROMĚNA

Eurona – bytová kosmetika

Na začátek je nutné informovat tom, že první casting unikátní soutěže a projektu Miss Plus Size, o kterém jsme již psali se bude konat v Plzni v baru Amigos Cocktail & Music bar (Americka 11, Plzeň) 20.11 od 16 do 20 hodin. CASTING PRAHA 29.11. 2013. Místo: Černá Růže, Na přikopech 12, Praha 1.
Čas: 16 - 19h. Budete potřebovat: Lodicky, plavky, book - kdo vlastní, bez makeupu, leginy, tričko. Těšíme sa na slečny a paní ve věku od 15 - 38 let. Výška min 169cm. Velikost od 40 - 46.
.

Miss Plus Size však není jen o kráse plných křivek. Do soutěže je zapojen projekt Zdravý holky, kde je cílem vytvoření originálního kalendáře s fotografiemi žen plných tvarů zapojena a organizace Anabell, která pomáhá postiženým poruchami potravy.

Po celou dobu konání soutěže Miss Plus Size bude probíhat i veřejná sbírka linky Anabell.
Veřejná sbírka Anabell:

Poštovní spořitelna
21 63 72 209/0300

O Anabell: Občanské sdružení Anabell vzniklo v roce 2002 a nabízí pomoc a podporu osobám, postiženým i ohroženým poruchami příjmu potravy hledat a nalézat východiska k řešení problémů, spojených s neplnohodnotným nebo nevhodným stravováním.

V současné době Anabell poskytuje sociální a zdravotnické služby v Kontaktních centrech Anabell - v Brně (sídlo organizace), v Praze (včetně služeb pro obyvatele Středočeského kraje), Ostravě a ve Zlíně. Více informací získáte na stránkách www.anabell.cz.

Pokud chcete podpořit Anabell můžete zaslat DMS jednorázově

Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS ANABELL na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, ANABELL obdrží 27 Kč.

DMS Roční podpora

Nyní můžete nově přispívat pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK ANABELL na číslo 87 777 a každý měsíc vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč (cena DMS je 30 Kč, ANABELL obdrží 27 Kč).

V pátek 11. října 2013 byl oficiálně představen unikátní projekt pro skutečné ženy - Miss Plus Size. Guru projektu a dlouholetá scouting managerka Katarína Krížová nejen celý projekt představila, ale zorganizovala i plus size módní přehlídku. Modelky plných křivek i kolekce oblečení Big & Beautiful, která bude soutěžící krásky oblékat, byly skutečně krásné. Ale o čem celý tento projekt je? Rozhodně Miss Plus Size není jen další pokus o soutěž Miss baculka.

Soutěž i podpora plus size modelingu v Čechách       

Cílem projektu je dát šanci dívkám a ženám, které jsou na své slovanské tvary pyšné. Ale tím to rozhodně nekončí. Hlavním cílem je podle Kataríny Krížové (na hlavním foto uprostřed), která za celým projektem stojí, rozvoj plus size modelingu u nás a na Slovensku s návazností na fungující trh v zahraničí – především Londýn, Německo, Itálie, USA. To tedy znamená, že úspěšné soutěžící budou spolupracovat s agenturou Kataríny Křížové Porte du Mannequin, která je bude prosazovat i v zahraničí.

bara missplussize

Mimo to chce Katarína Krížová tímto projektem poukázat na to, že ultraštíhlé modelky jsou často obětí poruch příjmu potravy. I proto je do projektu zapojena organizace Anabell, která se touto problematikou zabývá.

Kam a kdy na casting?

Jste-li tedy rozhodnuta se do tohoto projektu přihlásit, pak se můžete vypravit na casting. 29.11. 2013 se bude konat v Praze, 30.11. 2013 v Brně, 1.12. 2013 v Ostravě.

V lednu 2014 pak prohěhne finálový casting v Praze. A na jaře 2014 se bude konat finále Miss Plus Size.

 

Tváří Miss Plus Size je krásná plus size modelka Barbora Holičová (na hlavním foto vlevo). Rozhovor s ní můžete číst zde.

 

 Foto: Lukáš Materna

 

 

Kyselina hyaluronová nové generace! Efektivní alternativa injekční terapie vrásek

Značka PHYRIS nabízí přesně tu správnou péči pro každou kosmetickou potřebu. Výběr co do šíře a co do hloubky přesvědčil profesionální poskytovatele kosmetických služeb.

PHYRIS je vysoce efektivní a dobře se snáší. Vybrané rostlinné extrakty a vitaminy, jemné ovocné kyseliny a stopové minerální prvky, kmenové buňky a produkty s kyselinou Hyaluronovou se zpracovávají nejmodernějšími technologiemi, aby byly zaručeny optimální vlastnosti a špičková kvalita. PHYRIS věnuje stejnou pozornost inovačním high-tech aktivním složkám a proto vždy určuje nejnovější trendy. Se širokou škálou individuálních produktů k ošetření pleti poskytuje PHYRIS celou řadu současných možností k ideální ochraně a péči vaší pleti, jako i efektivní boj s předčasným stárnutím a různými problémy pleti. Efektivita a tolerance se pravidelně testují na dobrovolnících pod lékařským dohledem. Testy na zvířatech jsou tabu.

S kosmetikou Phyris získáte:                                                                                              

 • Okamžitý a dlouhodobý liftingový efekt
 • Lifting obličeje bez potřeby chirurgického zásahu
 • Obzvlášť šetrné ošetření pleti: kosmetika je bez parabel, PEG derivátů, minerálních olejů, nealergenní
Strana 1 z 2

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014