16. listopad 2013

Nejsympatičtější Tváří Pretty Plump 2014 se stala Lenka

Napsala:  redakce
Ohodnotit tuto položku
(16 hlasů)

Do pátku 15. listopadu jste hlasovali pro Nejsympatičtější Tvář Pretty Plump pro rok 2014. Z 32 slečen a paní jste vybrali Lenku. Ta získává získala balíček exkluzivního ošetření pleti (Omlazení - omlazení, vypnutí pleti, vyhlazení vrásek, restart kolagenu) v kosmetickém salonu Forever Young Medical Centrum, dále možnost vyzkoušet si práci modelky při módní přehlídce Pretty Plump. Rohovor s Lenkou si budete moci přečíst brzy na našich stránkách. Lence za celý tým Pretty Plump gratulujeme!

 

Screen

 

Screens

 

Olze, která nakonec skončila na druhém místě posíláme kosmetický balíček Puella, který do soutěže věnuje Studio Vanda - http://www.studiovanda.cz/. Více o kosmetice Puella najdete na: http://www.studiovanda.cz/ryor-kosmetika/shop/category/87/puella-----kosmetika.html

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014