09. červenec 2013

Miss Full Of Beauty: rozhovory s finalistkami I.

Napsala:  Naďa Hanuš Vávrová
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

 

Dvanácti finalistkám soutěže Miss Full Of Beauty jsme položili 6 stejných otázek, které se týkaly účasti v soutěži, jejich dalšímu směřování v profesním životě, ale i ženské krásy. A zde jsou odpovědi prvních třech.

Kateřina Adamcová


Proč jste se rozhodla jít do této soutěže? Máte ambice stát se modelkou?


 Na tuto myšlenku mě přivedl kamarád, kterému se ženy plných tvarů líbí a znal tak spousty stránek, zaměřených na krásky „krev a mlíko“. Už delší dobu jsem hledala modelingovou agenturu pro slečny, dámy s velikostí 44 a více. Když jsem se o soutěži dozvěděla, neváhala jsem a hbitě se přihlásila.
Od malička jsem stála před zrcadlem, nakrucovala se, špulila rty.(smích)
Myslím si, že ambice stát se modelkou v sobě určitě mám.

 

Jak byste charakterizovala krásnou ženu?


Krásná žena je každá žena, která se dokáže milovat taková, jaká je.

 

Měla jste někdy problém se svojí váhou?


S váhou jsem bojovala vždy, brala jsem ji jako problém, jistou nevýhodu v postavení ve společnosti, protože se liším od vžitého ideálu krásy. Díky Miss Full Of Beauty ze svých nedostatků těžím a jsem za to na sebe pyšná.

 

Jaká by podle vás měla být Miss Full Of Beauty?


Miss Full Of Beauty by měla být krásná, charismatická, vtipná a milá, aby okouzlila celé své okolí.
I když, nikdy se nemůžeme líbit všem.

 

Jaká je atmosféra mezi finalistkami – rivalita - nervozita či přátelská uvolněná atmosféra?


Jsme kamarádky. Umíme jedna druhou podržet, pomáháme si. Nejsme zákeřné a nemyslím si, že by se něco s blížícím se finále mělo změnit.  Jedna za všechny, všechny za jednu!!

 

Vyhrajete?
Doufám, že ano!
Ale ať už vyhraje kterákoliv z nás, bude to pro mě obrovská zkušenost. Poznala jsem spousty skvělých lidí a nelituji ani jedné minuty, kterou soutěži věnuji.

 

Tereza Hlavsová

 

Proč jste se rozhodla jít do této soutěže? Máte ambice stát se modelkou?

 

Na tuto soutěž mě vlastně upozornila moje sestra Veronika (dvojče), která se též stala finalistkou. Již dříve mě napadlo, že by bylo velice pěkné, kdyby tady u nás vznikla podobná soutěž, která se věnuje plnoštíhlým ženám. Vstupovala jsem do soutěže s tím, abych pomohla okolnímu světu pochopit, že každá žena je něčím krásná. Velké ambice stát se modelkou nemám, ale ráda bych si to někdy vyzkoušela.

 

Jak byste charakterizovala krásnou ženu?

 

Každá žena je podle mě něčím krásná, nehledě na postavu (konfekční velikost), výšku, barvu pleti, očí, vlasů apod. Každý totiž ideál krásy vnímá a vidí v něčem jiném a v tom je právě ta osobitost a krása.

 

Měla jste někdy problém se svou váhou?

                                    

Začalo to devátou třídou na základní škole. Pak jsem téměř celé 4 roky na střední protrpěla šikanou a narážkami na svou postavu a celkovou odlišnost. Při vstupu do obchodu s oblečením se mi často stávalo, že již od dveří mi prodavačka říkala: „Na vás nic nemáme!“ Dnes se tomu už jen směju a na okolní svět se dívám jinak. Za to jsem nesmírně vděčná právě této soutěži a především paní ředitelce a realizačnímu teamu. Naučili mě vnímat veškerou krásu, která je v každém z nás.

 

Jaká by podle vás měla být Miss Full Of Beauty?

 

Plná energie, vnitřního kouzla, charismatu a osobitosti. Pokud bych měla vybrat z dvanácti finalistek, musím říci, že pro mě vyhrály všechny. Každá z nás totiž dokázala objevit svoji osobitou krásu, což je posláním právě této soutěže.

 

Jaká je atmosféra mezi finalistkami – rivalita - nervozita či přátelská uvolněná atmosféra?

 

Z mého pohledu mohu říci, že rivalitu mezi námi nepozoruji. Jsem spíše mile překvapena z přátelsky uvolněné atmosféry. Nervozita zde jistě je, ale je způsobené především ubíhajícím časem a mnoha úkoly, které nás čekají a které musíme zvládnout.

 

Vyhrajete?

Pro mě není důležité vyhrát, ale být součástí tak skvělého projektu jako je právě soutěž Miss Full Of Beauty.
Já už jsem totiž vyhrála sama nad sebou.

 

Anna Putschöglová


Proč jste se rozhodla jít do této soutěže? Máte ambice stát se modelkou?


Do této soutěže jsem se hlavně rozhodla jít ze zvědavosti a také dokázat, že i žena plnějších tvarů může něčeho dosáhnout , může být krásná je to pro mě výzva... Myslím, že jsem hodně snaživá a pracovitá a práce v modelingu by mě bavila.

Jak byste charakterizovala krásnou ženu?


Krásná žena je pro mne žena, která má ráda samu sebe, od toho se vše rozvíjí. Určitě bych podotkla, že krásná žena je podle mne laskavá, moudrá, usměvavá.

Měla jste někdy problém se svou váhou?


Od malička jsem byla oplácaná, ale to byla doba, kdy se na vás každý jen usmíval a říkal, jaký jste andílek :) Ve škole to začalo být horší, děti se začaly posmívat. Trápilo mě to. V období dospívání mi došlo, že nikdy nebudu štíhlá holka, že se s tím budu muset smířit. Větší problémy mě nikdy, ale netížily, jen v případě, že není tolik dostupné oblečení.


Jaká by podle vás měla být Miss Full Of Beauty?


Miss Full Of Beauty by měla být žena, která je srdečná, usměvavá, sympatická, cílevědomá.

Jaká je atmosféra mezi finalistkami – rivalita - nervozita či přátelská uvolněná atmosféra?


Atmosféra mezi finalistkami je přátelská, myslím, že se nebudu plést, když řeknu, že tak to vydrží do konce soutěže!

Vyhrajete?

 Budu ráda, když tomu tak bude, ale na druhou stranu je pro mne už je výhra to, že jsem se dostala do finále.

 -red-

Foto: Petr Kurečka

 

 

 

 

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014