01. říjen 2013

Miss boubelka říká: Mějte na sobě rády každý kousek svého těla…

Napsala:  Naďa Hanuš Vávrová
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

První ročník Miss Full Of Beauty má svoji miss. Stala se jí třiadvacetiletá Tereza Hlavsová z Lišova. Jaké byly její bezprostřední pocity po vyhlášení miss a bude se věnovat plus size modelingu nebo se vydá jinou cestou?

Jaké byly vaše první pocity, když jste uslyšela své jméno při vyhlašování prvního místa?

V prvním okamžiku jsem nevěřila vlastním uším. Byl to neskutečný pocit úspěchu, nadšení a štěstí. Myslím si, že jsem tak ukázala ostatním dívkám a ženám, které se do prvního ročníku nepřihlásily, nebo se do finále nedostaly, že nic není nemožné a snad jim tak dodala odvahu přihlásit se do dalších ročníků, které jak věřím, budou stejně báječné jako ten první.

Oslava byla asi veliká, když se umístila na druhém místě vaše sestra...

Ano, první vicemiss je má sestra. Oslava proběhla po galavečeru na afterparty v divadle Hybernia, kterou jsem si nejen já, ale jistě i má setra i druhá vicemiss Kateřina Adamcová spolu s realizačním týmem i ostatními členy, jež se nejen na soutěži ale na celém projektu podílely, náležitě užily.

Ve svém profilu zmiňujete, že máte ráda divadlo, že váš nejsilnější okamžik byl stát na jevišti. Znamená to, že byste se chtěla stát herečkou?

Ano, znamená.
Divadlo je pro mě něco, kde můžu být sama sebou a zároveň pokaždé někým jiným.

Myslíte si, že vám titul Miss Full Of Beauty změní život?

Osud každého člověka, leží pouze v jeho rukách a jen na něm záleží, jak s ním naloží.
Titul Miss Full Of Beauty je pro mě nejen velká čest, ale též způsob jak něco změnit. Mohu tak ukázat mnoha lidem, kteří trpí poruchou příjmu potravy, že to jak nás vidí ostatní lidé je pouze jejich realita, nikoli naše.
Nevím, zda mi titul Miss Full Of Beauty změní život, nechám se překvapit. Ale jsem přesvědčená o tom, že to co vám změní život, záleží pouze na vás.

Máte ambice stát se modelkou plus size?

Vysoké ambice pro práci modelky opravdu nemám. Nicméně, byla bych velmi potěšena, pokud bych si mohla práci modelky plus size alespoň vyzkoušet.

Když vezmete soutěž od začátku, můžete celý ten téměř roční maraton shrnout do jedné věty?

Shrnout, jak říkáte celý téměř roční maraton do jedné věty, by bylo velmi těžké. Neříkám, nemožné jen velmi těžké a v mém podání by ta věta vypadla, jako z nějaké knihy od Aloise Jiráska. Tedy věta končící až na druhé straně.

Co byste vzkázala ženám plných tvarů?

Mějte na sobě rády každý kousek svého těla, které pro vás každý den pracuje. Radujete se nejen z hmotných věcí, ale především z maličkostí, které mnohdy bereme jako samozřejmost. Radovat se, že můžeme vidět lidi kolem sebe, cítit jejich lásku a dotek a slyšet slova, která potěší i naopak zamrzí. V tom všem je radost ze života, ale mnoho lidí toto nikdy nezažije, dokud nepochopí, že zázrak toho všeho spočívá ve třech slovech: MÍT SE RÁD!

Zdroj foto: Miss Full Of Beauty

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014