31. květen 2013

Vlasové ozdoby pro všechny velikosti

Napsala:  Betty Zenzingerová
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jaro a léto bez doplňků nikdy není to pravé. Pokud patříte k těm, jako já, které v zimě doplňky minimalizují, protože zkrátka nejsou vidět díky svetrům, kabátům, čepicím a rukavicím, takže ztrácí svou primární funkci doplňovat, zažíváte teď velký boom. Možná by se dalo říct, že se u mě už objevovaly abstinenční příznaky. Vybrala jsem pro vás ty nejlepší ozdoby a tentokrát pro VLASY.

Zdá se, že vlasům věnujeme jen péči, ale občas tak trochu zapomínáme, že jsou jednou z našich ženských zbraní. Přitom vzít si nějakou hezkou sponku, sepnout si s ní pár pramenů, může mít velký účinek. A ke všemu za málo peněz. Když si chci udělat radost, ale neoplývám příliš velkou finanční částkou, což se ke konci měsíce stává docela často, poohlídnu se po nějakém hezkém doplňku. I malá sponka, gumička, nebo čelenka, mi prokáže velkou službu. A navíc nemusím vůbec řešit velikost J

Čelenky a klobouky  OMBRE AZ

Mně osobně se nejvíc líbí šátky a mašle do vlasů. Je to trend od návrhářského dus D&G, který ukázal svou kolekci ve znamení Sicílie. Divoké vzory, zářivé barvy a uhrančivá krása. Smotat šátek do čelenky a uvázat si ho do vlasů a konce volně nechat vlát, to je má představa prázdninového looku. Nezapomínejte ani na klobouky. Pánský prvek bude s vaší krásou tvořit výbornou kombinaci. A úpal vám taky nehrozí. Velké pozornosti se už nějaký ten pátek těší i čelenky a to nejrůznějších druhů. Můžete libovolně kombinovat tenké a různobarevné čelenky, ale na večer se klidně ozdobte silnějšíma, které jsou vykládané kameny. Vykouzlíte tak look inspirovaný květinovými dětmi i bohémskou antikou. Pro den si zvolte něco méně nápadného, bohatě vám postačí obyčejná ozdobná sponečka, kterou připnete k nedbale smotanému drdolu, nebo jen umístíte na stranu, těsně nad ucho. Maličkost, která znamená hodně.

Ombré styl  HAIR POSLEDNI AZ

Minulé léto se mezi hollywoodskými hvězdami, pravda mezi těmi mladšími, objevil nový styl barvení vlasů. Vypadaly jako nedbalé odrosty barvených vlasů, ale ne u kořínků, nýbrž u konečků. Šlo o jemný přechod od nejtmavších vlasů po nejsvětlejší. Jako byste strávila půl roku u moře a slaná voda a sluníčko to zařídily. Nyní už si tento trend můžete vyzkoušet i doma. L’Oréal přichází s Ombré Wild, barvou, která má v balení i speciální kartáček, se kterým docílíte onoho efektu odbarvených konců. A proč? Protože prosvětlené prameny zvláště kolem obličeje vás omladí. Pravda, tyto domácí experimenty se nevyplácí. Člověk by se měl raději svěřit do rukou odborníků, ale zase si říkám, že nejsem takové nemehlo. Šly byste do toho? Dejte mi vědět na našem FB, jsem zvědavá, protože sama sbírám odvahu, jestli to zkusit nebo ne!

Zdroj: www.stylebust.com, www.dailymakeover.com, www.rouelle.wordpress.com, www.asos.com, H&M,

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014