18. prosinec 2013

Kosmetika nezbytná pro vaši krásu

Napsala:  Lucie Petříková
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Asi každá žena má několik svých kosmetických oblíbenců, bez kterých si nedokáže představit život. Já Vám v tomto článku ukážu pro mě naprosto esenciální produkty, bez kterých se nedokážu obejít.

Mým momentálním favoritem je kokosový olej Purity Vision, který seženete buď na internetu, nebo DM drogerii za 84 Kč. S tímto zázrakem můžete vařit, péct, ale je fantastický i v péči o tělo a o vlasy. Takhle komplexní produkt jsem dlouho nepotkala a věřte, že je teď mým number one.

Pokud máte dlouhé vlasy se sklony k zacuchávání (můj případ), oceníte tento malý poklad. Tangle Teezer jsem si pořídila v červenci a musím říci, že si svůj život bez něj už nedokážu představit. Takhle dobře rozčesané vlasy jsem už dlouho neměla. Navíc vůbec netahá a netrhá vlasy! A tenhle je ještě ke všemu v mé milované růžové barvě! No, neberte to! K sehnání na www.tangleteezer.salonpro.cz za 394 Kč.

Dalším naprosto esenciálním produktem, bez kterého neopouštím byt, je nude rtěnka. Tenhle odstín je natolik variabilní, že každá musíme vyzkoušet několik rtěnek, než dojdeme k té své. Vyvarujte se moc béžových odstínů, abyste nepůsobila příliš mrtvolně. Mám totiž zkušenost, že když použijete čistě „korektorový“ odstín, vypadáte, jak když jste právě vyšla z kryokomory. Not sexy! Tohoto efektu se vyvarujete, když si koupíte nude rtěnku s růžovým nebo meruňkovým nádechem. Vyzkoušejte řadu L´Absolu Nu od Lancome. Odstínu je tolik, že si vybere každá. K dostání v parfumeriích Sephora za 700 Kč.

Máte problémy s póry? S produktem Porefessional od značky Benefit už ne! Musím říci, že i s mojí pletí, která silně připomíná měsíční krajinu, tento produkt udělal zázraky! Vyhladil, zjemnil, „vyretušoval“. Jeho velkou výhodou také je skutečnost, že lze používat nejen pod make up, ale i samostatně. A vypadá pořád stejně skvěle. K dostání v parfumeriích Sephora, info o ceně v obchodě.

Asi nejzásadnější věc, kterou by měla mít žena pořád při sobě, je parfém. Každá z nás by také měla mít tu „svou vůni, kterou si pak lidé budou s vámi spojovat. Za mě je to má milovaná Chloé, dlouho jsem podobnou vůni hledala. Mám ráda třeba i Body od Burberry, ale Chloé je prostě má favoritka. Je to jemná, krásná a čistá vůně, která se ale při kontaktu s pokožkou krásně rozvine. Ale nezapomínejte, každá žena je jiná a potřebuje také jinou vůni. Tak urychleně do parfumerie, ať najdete tu svou. Mou Cgloé seženete například v internetové parfumerii www.parfums.cz za 1544 Kč.

Zdroj foto: http://www.bhmpics.com

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014