06. říjen 2013

Kosmetické ošetření jako zážitek a o deset let mladší obličej

Napsala:  PR
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Hledat a najít kosmetický salon, odkud budete odcházet opravdu spokojená, je někdy docela obtížné. Ale pak když najdete usměvavou milou kosmetičku, která své práci nejen rozumí, ale její práce je i jejím koníčkem, je to nezapomenutelný zážitek spojený s úžasným výsledkem.

Když jsem se setkala s Janou Sladkou ze salonu Dreams JS a ona mi slibovala, že po jejím ošetření uvidím výsledky hned, musím přiznat, že jsem to brala trošku s rezervou. O to víc jsem byla překvapena tím, co s mou pletí dokázala Jana za hodinu a půl udělat.

Relaxace a hydratace pleti

Nejdřív to byla klasika. Odlíčení pleti, povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle – nebylo to příliš příjemné, nicméně velmi účinné a vydržet se to rozhodně dalo. Pak byla velká odměna v podobě naprosto dokonalé masáže dekoltu a obličeje. Postupně mi Jana nanášela na obličej různá séra a krémy. Žádné“dvacetiminutové“ masky, které vám kosmetička nanese na obličej a odskočí si mezitím na svačinu. Krásně jsem si užívala úžasně voňavou kosmetiku Phyris spolu masáží při relaxační hudbě. A mezitím se moje pleť ozdravovala a vypínala. Celkem mi Jana na pleť nanesla třináct přípravků, kde nechyběla ani kyselina hyaluronová, která pleť krásně vypne. Samozřejmě, mě napadlo, jestli to není velká zátěž a jak asi bude má pleť má pleť reagovat. Stalo se mi totiž, že jsem se po jednom kosmetickém ošetření osypala a pleť měla horší než před ošetřením. Ovšem moje obavy byly zbytečné.

Výsledek? Úžasný!

Když jsem se podívala po ošetření do zrcadla, skoro bych začala věřit na kouzla. Naprosto spontánně ze mě vypadlo, že vypadám o deset let mladší. Pleť byla rozjasněná, vypnutá, hebká na dotek i pohled. A přitom žádný botox, žádné injekce, žádný invazivní zákrok, ale srovnatelný výsledek. Profesionála už poznám!

po bezlicieni

Kdo je Jana Sladká:

Vystudovala SZŠ obor Kosmetika. Vlastní kosmetický salon Dream JS v Praze na Vinohradech, kde nabízí skvělou kosmetiku, prodlužování řas nejnovějšími technikami, kadeřnictví, masáže, pedikúru i manikúru a možnost automatické kresby Vaší duše. Mimo jiné se věnuje školení nových technik prodlužování řas. Více informací o salonu Dreams JS na www.dream-js.cz.

phyris

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014