01. září 2013

Lucka testuje: rtěnky

Napsala:  Lucie Petříková
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

To, že jsme dospěly, poznáme podle několika ukazatelů – chutná nám sushi, přestáváme ohrnovat nos nad olivami, pijeme espresso a také měníme barevné sladké lesky na rty za rtěnky. A právě rtěnky budou naším dnešním testovacím tématem. Nebudeme však testovat jejich odstíny, o tom příště. Ale podíváme se na jejich texturu a výdrž. Opět připomínám, že hodnocení je subjektivní, takže co já považuji za skvělé, vám nemusí vůbec vyhovovat a naopak.

Astor-HeidiColorLastVip, odstín007-Bubbly, 142 Kč

Tato rtěnka má sice nádhernou barvu, ale to je tak bohužel vše. Ulpívá na zubech a rozpíjí se, takže vypadáte jako upír nebo jako klaun, popřípadě děsivá kombinace obojího. A je to opravdu škoda, protože barva je nádherná, rozzáří vás a hned po nanesení vypadá vážně skvěle. \bohužel, výdrž je nulová.

Catrice – Ultimate Colour, odstín 190 – The Nuder The Better, 104 Kč

Za stovku docela dobrý nákup, jinak ne. Neurazí, ale taky neoslní. Konzistenčně je spíše krémovější se sklony k rozmazávání. Na rtech také nedrží moc dobře, ale krytí je vcelku slušné. Výdrž také není nic moc. Pokud chcete dárek pro náctiletou příbuznou, kupte ji tuto rtěnku, bude nadšená. Vy sama se jí však vyhněte velkým obloukem.

lips

Loreal – Color Riche, odstín 373, 249 Kč

Značku Loreal mám docela ráda, ale musím říct, že tato rtěnka pro mě byla opravdovým zklamáním. Barva je sice překrásná korálovka, avšak textura mi absolutně nevyhovuje, dělá takové dalo by se říci žmolky, také krytí není nic moc, a pokud máte na rtech nějaké nedokonalosti, zvýrazní je. Plusem je, že dobře drží a nerozmazává se.

Max Factor – Colour Elixir, odstín 827 – Bewitching Coral, 209 Kč

Super rtěnka, skvělý poměr cena / výkon. Za pár korun získáte téměř dokonalou rtěnku. Nejen, že skvěle kryje a dobře drží, ale je to jedna z mála výrazných rtěnek, kterou pak nemám po celých předních zubech. Takže máte jistotu, že i když si zakoupíte krvavě rudý odstín, lidé si vás s upírem nespletou. A to je u rtěnky k nezaplacení.

Make Up Forever – Rouge Artist , odstín 22, 699 Kč

Od Make Up Forever byla tato rtěnka mou první vlaštovkou a musím říci, že rozhodně ne poslední. Jediné, na co si musíte u této tyčky dát pozor je preciznost, občas má tendenci dělat šmouhy. Ale to je vážně její jediná chyba. Je vysoce krycí, u tohoto odstínu je to umocněno navíc jeho „korektorovou“ barvou. Navíc dobře hydratuje a nerozpíjí se. Cena je sice trošku vyšší, ale rozhodně se nenechte odradit.

Lancome - L'Absolu Nu, odstín 203 Beige – Feutré, 720 Kč

Opět moje oblíbená Lancome na prvním místě. Stejně jako jejich řasenky, tak jsou mými favority i rtěnky od Lancome. Jsou příjemně hydratační a rty příliš nezatěžují, ale přesto krásně kryjí. Tahle je navíc v mém oblíbeném odstínu, takže dokonalost. A pokud jste fanynkami výrazných odstínů, zkuste určitě druhou řadu Absolute Rouge. Lancome je sázka na jistotu, zatím jsem nezažila zklamání ani z jednoho jejich produktu. A nenechte se odradit vyšší cenou, tato značka za to vážně stojí!

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014