16. srpen 2013

Lucka pro vás testuje: řasenky

Napsala:  Lucie Petříková
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Tentokrát jsem pro vás testovala nejoblíbenější produkt většiny žen, který dokáže, obzvláště nám, které máme řasy v normálním stavu téměř neviditelné, úplně změnit celý pohled – řasenku. Která z těchto zázračných tyčinek s kartáčkem (hřebínky nesnesu) byla mou favoritkou a která naopak absolutním propadákem, to se dozvíte právě teď. Jen opět připomínám, že produkty jsem si platila sama a výsledky jsou individuální.

Essence - Multi Action, 65 Kč

Tuto řasenku by mě ani nenapadlo si koupit, neboť s dekorativní kosmetikou nemám vůbec žádné zkušenosti a v regálu ji naprosto přehlížím, ale velice pochvalné internetové recenze mě přesvědčily k ozkoušení. Bohužel jsem nadšení recenzentek v žádném případě nesdílela a musím říci, že za mě dávám jedno velké ne, řasenka mi absolutně nevyhovovala, žmolkovala, opadávala a slepovala řasy. Cena sice více než příznivá, avšak to je taky jediné pozitivum této řasenky.

ASTOR- BIG & Beautiful BOOM, 219 Kč

Řasenka pro mě spíše podprůměrné kvality. Kartáček byl na mě až moc velký, takže jsem měla pocit, že si při každém líčení vypíchnu oko, což, obzvláště když pospícháte, není úplně ideální. Objem na řasách jsem také nějak významně nezaznamenala, tedy rozhodně ne takový, jaký řasenka slibovala. Připadala mi jako hodně slabý odvar Volume Clubbing od Bourjois. (Viděl jste ji někdo někde ještě?) Výsledek? Za stejnou cenu u nás seženete rozhodně lepší.

Maybelline - Colossal Volum Express, 249 Kč 

Tato mascara ve výrazném žlutém obalů neurazí, ale ani nenadchne. I když musím přiznat, že je z toho lepšího, co lze v našich drogeriích sehnat. Řasy vám prodlouží i zhustí, neslepuje, konzistence je příjemná, velikost kartáčku akorát, ale přece jen mi něco ke spokojenosti chybělo.

DSC 0240

Covergirl – Lash Blast Volume

Naopak nic mi nechybělo u tohoto amerického zázraku, který mi kamarádka přivezla před rokem jako dárek. Snad se žádnou řasenkou (kromě Lancome) jsem nikdy nebyla tak spokojená jako právě s Lash Blast, která mi udělala tak krásné řasy, že jsem nemohla uvěřit vlastním očím. Cenově je Covergirl srovnatelná s Maybelline, kvalita je však někde jinde. A musím říci, že zatím všechny výrobky, co jsem od této značky vyzkoušela byly stejné jako jejich slogan – Easy Breezy Beautiful!

Lancome - Hypnose Drama, 635 Kč

Pro mě nejlepší řasenka na celém širém světě. Sice cena je trošku vyšší (uvedená cena je internetová ze serveru Krasa.cz), ale tahle řasenka stojí za každou korunu. Měla jsem pocit, že moje řasy mají snad půl metru, jak byly prodloužené. Řasenka udělá opravdu efekt umělých řas (přišlo mi, že možná i víc než Faux Cils od YSL), ale brvy přitom zbytečně nezatěžkává a stále vypadá přirozeně. Rozhodně must have každé ženy!

Foto zdroj: www.drogeriemarket.cz, www.krasa.cz, www.covergirl.ca

 

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014