19. listopad 2012

I v noci si vaše pleť zaslouží péči

Napsala:  Eva Čepeláková
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Noční krémy: některé ženy je nepoužívají, jiné podceňují a další si kupují levné chemické přípravky, které pleť neregenerují, ale časem ničí. Pojďme se tedy podívat na to, proč jsou noční krémy tolik důležité a na které z nich zacílit!

Pokud jste zvyklá používat denní krémy, je to v pořádku. Ale že noční péči o pleť tak trochu zanedbáváte? Chyba! Noční krémy jsou totiž speciálně uzpůsobeny tak, aby pleť byla vyživována a regenerována mnohem intenzivněji. Kvalitní noční krém vás ale rozhodně nevyjde na pár desítek korun - budete muset sáhnout hlouběji do peněženky. Jednu výhodu to ale má. Kvalita za vyšší cenu vydrží i hodně dlouhou dobu!

Proč používat noční krém?

Na tuto otázku by odborníci řekli jednoduše a krátce – kvůli vaší kráse a mládí! Ano, skutečně je to tak. Dokonalá revitalizace pleti během noci dokáže zázraky. Jak by taky ne, když účinné látky působí blahodárně na pleť během celé noci. Ráno se pak probudíte bez známek únavy na pleti, kruhy nebo „pytle“ pod očima zmizí a pokožka krásně září.

Zásada číslo jedna – rozlišujte krémy!

Pokud myslíte, že s jedním krémem na den i noc máte vyhráno, mýlíte se. Samy nevědomě škodíte své pleti. Denní krémy jsou vyráběny tak, aby pleť chránily. Volné radikály, sluneční záření, prach, výfukové plyny a další látky nám škodí a denní krém je náš spolehlivý „ochránce“ před těmito vnějšími vlivy. Pokud si jej budete nanášet na noc, způsobíte tím pouze to, že pleť nedýchá a je nepřístupná regeneraci. V kosmetické výbavě každé ženy proto musí být denní i noční krém jako dvě naprosto funkčně odlišné záležitosti.

Jak vybrat ten pravý

Výběr správného krému bude možná pro vás oříšek. Jak se v té změti produktů vyznat? Nejlepším řešením je navštívit kosmetičku, která vám podle typu a tvaru vaší pleti doporučí, co je pro vás nejlepší. Nemusí se jednat o konkrétní přípravek, budete ale vědět, po čem sáhnout. Jestli se zaměřit spíše na regenerační, anebo raději hydratační noční krém. Dále si dávejte pozor na složení krémů. I některé velmi drahé přípravky obsahují alergeny a toxické látky! Vsaďte proto na renomované výrobky a nezapomeňte si nastudovat složení na přebalu.

Kdy nanést noční krém?

Ta správná chvíle nastává po odlíčení a ve chvíli, kdy se ukládáte ke spánku. Je zbytečné nanášet noční krém ještě ve chvíli, kdy se ještě koukáte na televizi nebo večeříte. Noční krém je nejlepší mít přichystaný na nočním stolku u postele a nanést si ho můžete až ve chvíli, kdy se uložíte ke spánku.

Foto: sxc.hu

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014