28. září 2013

Lucie testuje: doprovázená změna životního stylu

Napsala:  PR
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Necítíte se zrovna ve formě? Jste unavená, chybí vám energie, bolí vás často hlava, míváte často špatnou náladu? Asi je nejvyšší čas s tím něco dělat. Zapomeňte na léky a chemické vitamíny, zkustejít na to přirozenou cestou.

ForeverYoung Medical Center nabízí takzvanou Doprovázenou změnu životního stylu. A v čem tato u nás revoluční novinka spočívá? V podstatě v harmonizaci duše a těla. Protože ve ForeverYoung Medical Center věří, že naše vnější krása je odrazem stavu našeho těla. Zdali jsme spokojení, šťastní, vyrovnaní, klidní, to vše ovlivňuje náš vzhled. A právě pomocí výživového průvodce, maséra a terapeuta Jindřicha Tvrdíka ve ForeverYoung Medical Center této harmonie dosáhnete i vy, a nejen, že se budete cítit krásnější, ale vážně krásnější budete!

A co vás během dvou měsíců čeká? První týden podstoupíte reflexní diagnostiku, odblokování krční páteře a také vyplníte dotazník týkající se vašeho zdravotního stavu a celý týden si budete zapisovat jídelníček a pohybovou aktivitu. Pokud se o metodě reflexní diagnostiky chcete dozvědět více, klikněte na: http://www.fymc.cz/sluzby/reflexni-terapie-a-diagnostika/. Během druhé návštěvy vás čeká reflexní terapie, relaxační masáž a také budete konzultovat dotazník. Třetí hodina je spíše odpočinkovější, čeká vás reflexní terapie a nácvik dýchání. V dalších týdnech budete pravidelně na každé hodině podstupovat reflexní terapii, budete se učit relaxačním technikám a také podstoupíte relaxační masáže. Součástí jsou i pravidelné konzultace a podpora na telefonu.

Já sama jsem sice na začátku této změny nebyla zrovna v kondici, ale už musím říci, že se cítím mnohem lépe, a to právě díky metodám a radám Jindřicha Tvrdíka, díky němuž jsem úplně vyškrtla ze své stravy cukr a pečivo a také jsem omezila maso a mléčné výrobky. Naopak jsem přidala chlorellu, mladý ječmen, pohanku, jáhly a další potraviny, kterým jsem se dříve vyhýbala. Co se týče pohybu, bude vám navržen přímo šitý na míru vám. A věřte mi, vážně se budete cítit daleko lépe, což bude určitě také díky fantastickým masážím. Takže neváhejte a jděte do ForeverYoung Medical Center, vaše zdraví to ocení.

Pro více informací klikněte na http://www.fymc.cz/sluzby/doprovazena-zmena-zivotniho-stylu/, kde najdete veškeré informace včetně ceníku.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014