02. květen 2013

PLANET Zen: relaxace, zdraví, krása

Napsala:  Naďa Hanuš Vávrová
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Rovnováha v těle ovlivňuje zdraví, psychickou kondici, vzhled a v konečném důsledku i kvalitu a délku života celkově. A právě na jejím hledání a následném posilování stojí starý indický léčebný systém, který si za 5000 let své existence vydobyl své místo i v medicíně moderního světa.

Zdraví a celkově pozitivní stav může nastat pouze tehdy, když je tělesná konstituce udržena tak, jak byla nastavena při našem narození. To se ale bohužel nestává. Okolní vlivy jako stres nebo třeba způsob stravování rovnováhu narušují. A to se pak projeví ve formě zdravotního problému.

Jak zůstat v rovnováze

Udržet rovnováhu můžeme, když budeme žít určitým životním stylem. Nalézt pro sebe rovnováhu, ale může být v moderním světě náročné. Proto je dobré se obrátit na odborníky jako jsou v PLANET Zen.

Každý, kdo PLANET Zen navštíví, nejdříve absolvuje vstupní konzultaci, kde s odborníkem probere své dosavadní návyky v oblastech výživy, pohybu, práce a dalších sférách života. Na základě těchto informací ajurvédský mistr doporučí úpravy, aby se vaše tělo i mysl vrátily do rovnováhy.

Co je tedy PLANET Zen?  masaz 02

PLANET Zen patří mezi špičku wellness studií specializovaných na autentické asijské masáže a procedury. Wellness studio poskytuje relaxační, ozdravné a omlazující procedury prostřednictvím týmu certifikovaných terapeutů z Thajska, Bali, Jávy, Srí Lanky a Indie.

Ajurvéda je zde praktikována týmem expertů pod vedením pana Jamese Rockyho, který pochází z jihoindické Keraly. James Rocky stejně jako ostatní terapeuti čtyřčlenného týmu převzali své umění především od svých rodin a mistrů a jsou držiteli certifikace ve svém oboru. Součástí programu je konzultace a tzv. „pulzová diagnóza“ (vedená panem Jamesem Rockym), snídaňový rituál individuálně sestavený a respektující přirozenou energii klientů, jóga & meditace a samozřejmě individuálně sestavený plán léčebných terapií a masáží. Na závěr klienti obdrží individuálně sestavený program s doporučením optimálního stravovacího a denního životního režimu.

Chcete-li znovu nalézt rovnováhu, zrelaxovat se a nabrat novou energii, máme pro vás malý dárek v podobě 15 % slevy na ajurvédskou proceduru v PLANET Zen. Stačí při objednání uvést heslo: Žena XL. Veškeré kontakty a další informace najdete na webové stránce  http://www.planetzen.cz

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014