15. duben 2013

Celulitida: co na ni ordinují profesionálové?

Napsala:  Naďa Hanuš Vávrová
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Seznam metod a přístrojů k odstraňování celulitidy může být nekonečný. Ale který je opravdu ten pravý? Laik se v tom nepřeberném množství totiž může lehce ztratit. Proto jsme se Studiem Vanda připravili stručné představení metod a přístrojů, která napomáhají k odstranění celulitidy.

Než se ale do představování jednotlivých metod a přístrojů pustíme, je nutné upozornit, že ideálního a trvalého výsledku můžete dosáhnout za předpokladu, že profesionální kosmetická opatření podpoříte rozumným stravováním a pitným režimem, případně vhodnými výživovými doplňky a vhodnými krémy. Přidáte-li i trochu pohybu, pak můžete teprve díky synergickému efektu všech opatření očekávat výrazné a trvalé zlepšení stavu pokožky.

Studio Vanda využívá těchto metod a přístrojů k odstranění celulitidy:

Lymfatické masáže manuální i přístrojové

Ultracontour - Přístroj Ultracontour pracuje s ostře fokusovaným ultrazvukovým paprskem, který odbourává tuk 1,5 cm pod kůží, a to s trvalým efektem. Proces, který v těle probíhá, se nazývá kavitace.

Přístroj má zabudovaný také speciální software U lift, jež zlepšuje výrazně stav celulitidy.

Obvyklý počet ošetření jedné partie těla Ultracontourem je 3 – 9, jako optimální počet po létech zkušeností doporučujeme 6, vždy s týdenním intervalem mezi jednotlivými sezeními.

celulitida3

Exilis – radiofrekvence - funguje na principu ultrazvuku a současně přenosu tepelné energie do tkání. Tepelný účinek způsobený vysokofrekvenčními vlnami „zařídí“ u části tukových buněk jejich zánik a rozpad. Poklesem množství tukových buněk tak dochází k výrazné redukci tukové vrstvy, zároveň se zlepšuje stav celulitidy, elasticita a struktura pokožky. Doporučujeme 5 ošetření ve 14 denních intervalech.

Aquaforéza - neboli metoda bezbolestné neinvazivní mezoterapie probíhá ve 2 fázích. V první fázi se pokožka se připravuje na  vpravování koktejlu účinných látek pomocí červeného nebo infračerveného světla. V druhé části ošetření se speciálním nástavcem provádí masáž a přenos aktivních látek pod kůži. Díky elektroterapeutickým proudům dochází ke zvýšenému využití (spalování) tuku. Frekvence elektrických impulsů je nastavitelná podle pocitu klienta a ošetřované oblasti. Závěrečnou fází je stimulace lymfy, jejímž  cílem je vyplavení lymfy a tím i odpadních produktů z dané oblasti. Aquaforézu lze aplikovat nejen při odbourávání tuku a v boji proti celulitidě, ale  funguje výborně i na celkové omlazení pleti obličeje a výrazně zjemňuje vzhled vrásek. Obvykle doporučujeme kúru 10 ošetření, aplikaci lze provést 2 x týdně.

Rázová vlna - je vlastně akustické vlnění s extrémně vysokými špičkami energie, podobné vlnám, ke kterým dochází v atmosféře po explozivní události, jako je např. blesk nebo aerodynamický třesk. Od ultrazvuku se rázová vlna liší svou extrémně velkou amplitudou tlaku. Kromě toho ultrazvuk většinou tvoří periodické kmitání, zatímco rázová vlna je samostatný puls. Je známa sice spíše v rehabilitaci, ortopedii a sportovním lékařství, ale protože zajistí novotvorbu kolagenu, je velmi efektivní pro zlepšení stavu celulitidy. Doporučujeme 10 ošetření v rozmezí 5 týdnů, dále pak udržovací ošetření alespoň jedenkrát měsíčně.

Power plate – unikátní vibrační, cvičební a posilovací stroj. Nezanedbatelné je pak jeho využití při podpoře odbourávání tuku, zvyšování svalové síly, flexibility a rozsahu pohybu a pozitivní vliv na psychiku.

Reviber plus - malý a nenápadný cvičební vibrační přístroj, vhodný i na domácí využití k podpoře odbourávání tuku a kromě dalších účinků i k dramatickému zlepšení celulitidy. 10 minut cvičení jednou za dva dny doporučuje výrobce jako ideální frekvenci cvičení.

Puella – podpůrné kosmetické přípravky, z nichž na celulitidu jsou skvělé hned dva: Zeštíhlující a zpevňovací gel a mléko. Již brzy na našem webu bude probíhat soutěž o balíček kosmetiky Puella.

www.studiovanda.cz

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014