08. srpen 2013

Testujeme pro vás: samoopalovací přípravky

Napsala:  Lucie Petříková
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Snad každá z nás by se v létě ráda proměnila v dokonale opálenou plážovou krásku, avšak realita je většinou někde jinde.  Já osobně mám v hlavě stále zážitek z odletu dovolené v Turecku, kdy ke mně při odbavení přišel velmi zvláštní a dost opilý pán, který pronesl: „Hehe, vy jste byla na dovolený v sejrárně?“ Napadla mě samozřejmě spousta odpovědí, ale statečně jsem mlčela a užírala se závistivými pohledy na opálené osazenstvo letu. A zřejmě v této době před několika lety vznikla moje vášeň pro samoopalovací přípravky, které používám v podstatě od března do října. A právě v tomto článku se podělím o své subjektivní zkušenosti, ale nezapomeňte – co vyhovuje mně, nemusí vyhovovat vám a naopak. A samozřejmě mi nikdo za testování neplatí. Produkty jsou řazeny od pro mě nejhoršího po nejlepší.

Loreal Paris – Sublime Bronze samoopalovací gel na tělo a obličej, 229 Kč

Pro mě naprostý propadák testu, nelíbila se mi konzistence, gel se špatně roztíral, vůně typicky „samoopalovací“, což ale není nic proti výsledku, který byl katastrofální, kůže byla místy bílá, místy naprosto oranžová. Takhle hrozný efekt jsem nikdy ze samoopalovacího přípravku neměla, a proto se mu příště vyhnu obloukem, nerada totiž vypadám jako hyena skvrnitá.

Astrid – Samoopalovací mléko, 89 Kč                                         

Ač je na nižších stupních, tak toto mléko není až tak špatné jako předešlý gel. Konzistence je typická pro levnější tělová mléka, takže musíte dát velký pozor při roztírání, jinak vám udělá fleky. Barva je po jednom použití příjemně hnědá, pokud vrstvíte, jde do oranžova. Nevýhodou je i ucpávání pórů a nerovnoměrné sloupávání opálení. Stalo se mi také, že jsem po něm první den měla vyrážku, ale naopak třeba mé kamarádce naprosto vyhovuje a neměnila by.

Dermacol – Samoopalovací tělové mléko, 149 Kč

S mojí averzí vůči Dermacolu jsem se vám svěřila již v minulém testování, ale mohu říci, že tento produkt mě příjemně překvapil. Konzistence je příjemná a rychle se vstřebává, problém s fleky jsem také neměla. Jedinou nevýhodou je nepříjemná vůně.

Clarins – Samoopalovací mléko, 810 Kč

Skvělé samoopalovací mléko, jednoduše perfektní. Konzistence příjemná, rychle se vstřebává, nepáchne a měla jsem krásnou barvu jako ze salónu po samoopalovacím nástřiku. Jedinou nevýhodou je docela vysoká cena, která je ovšem stále o trochu nižší než produkty Xen Tan, které vám udělají stejnou službu, ale být vámi, vyzkouším je také, jsou skvělé. Takže pokud vás cena neodradila, jděte do něj, neprohloupíte!

Sun Dance – Transparentní samoopalovací sprej, 60 Kč

Pro mě zázrak ve spreji, výsledek opálení srovnatelný se samoopalovacím sprejem Photoderm od Biodermy, avšak za nesrovnatelně nižší cenu. Stačí nastříkat a nemusíte ho ani roztírat, aby opálení bylo rovnoměrné, a i když dáte vrstev více, stále vypadá přirozeně a vůbec nejde do oranžova.  Jen bych moc nezkoušela na obličej, pokud máte mastnější pleť, dělá fleky. Poměr cena/ výkon je bezkonkurenční, takže hurá do DM drogerie.

A na závěr můj oblíbenec, kterého v české republice již nesežete:

Hawaiian Tropic GradualBbronze Moisturiser

Nejlepší samoopalovací mléko, jaké jste mohli u nás kdy sehnat. Produkty Hawaiian Tropic miluju, jsou prostě nejlepší a mají nepřekonatelnou vůni. Ani toto samoopalovací mléko nebylo výjimkou, vůbec nebylo cítit jako ostatní samoopalovací produkty, naopak mělo tu nejkrásnější tropickou vůni, perfektní konzistenci a dokonalý výsledek. Vraťte mi Hawaiian Tropic, prosím!

Pokud se mnou souhlasíte nebo naopak nesouhlasíte, popřípadě máte své favority a propadáky, dejte vědět! Piště nám, komentujte, sdělte nám svůj názor, stojíme o něj!

Zdroj obrázky: www.dm-drogeriemarket.cz, www.maltasupermarket.com

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014