11. červenec 2013

Ze salonu krásy: magické rukavice nebo tělocvična pro líné

Napsala:  Naďa Hanuš Vávrová
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Možná jste už vyzkoušela nějakou tu zkrášlující proceduru, možná ale nemáte potuchy, co se skrývá za znázvem magické rukavice, slender tone. New life B. E. A. M. . Než se třeba rozhodnete některou z procedur vyzkoušet, pomůžeme vám se v těch zvláštních názvech zorientovat...

Magické rukavice - už sám název zní zajímavě, že?

Možná Vám ale název nic neříká, a to je škoda. V zahraničí, zejména v USA, je tahle metoda velice populární. Je bezpečná a co víc, efekt je viditelný okamžitě. Jedná se o moc příjemnou proceduru, se kterou se můžete v naší zemi setkat v nabídce ne mnoha salónů krásy, wellness studií či lázní nebo klinik.

Magické rukavice využívají mikroproud, jsou alternativou k neinvazivní mezoterapii, kdy se koktejl účinných látek vpravuje do pokožky. Rukavice se stříbrným vláknem to „umějí“ galvanicky a úplně bezbolestně. Trvalého liftingového efektu lze dosáhnout několikerým opakováním.

Slender tone – také jste o něm neslyšela?

Ten zacvičí se svaly v obličeji stejně tak, jako posilovací stroje v posilovně cvičí svaly na těle. A že tahle elektrostimulace zpevňuje obličejové svaly, je vidět po několika 20 minutových sezeních velmi výrazně. A to vše za přijatelnou cenu. Na výběr jsou 3 programy – rozjaňovací, relaxační a liftingový.

New life B. E. A. M. – tělocvična pro líné

To není žert, tak se skutečně přístroji přezdívá. To proto, že skutečně s našimi tělíčky cvičí vleže, kdo by nechtěl přijít ke krásné postavě bez práce? Ženy preferují cvičení břišních partií, stehen a zadečku, muži rádi „rýsují“ své svaly dle potřeby. Elektrické impulsy jsou výrazně intenzivnější než cvičení ve fitku s rychleji viditelnými výsledky při vynaložení mnohem menšího úsilí.

Zmíněných elektrických impulsů využívá také, jak výše uvedeno, neinvazivní mezoterapie,  ta ovšem za pomoci biostimulačního  laseru, jímž se pokožka „připraví“ na vpravování účinných látek do pokožky. Metoda je multifunkční, využívá se pro odbourávání tuku v problémových partiích těla jako jsou bříško, stehna, zadeček a boky, výborných výsledků dosahuje v odstraňování podbradků.

Ale to stále není všechno…

Protivrásková aplikace zlepšuje vše, čím jsou vrásky způsobeny – hydrataci, produkci kolagenu a elastinu, antioxidační proces, který zabraňuje tvorbě volných radikálů i hebkost pokožky poškozenou sluncem, kouřením či vnějším prostředím. Viditelný je i efekt efekt na místech postižených celulitidou či pigmentovými skvrnami. Užívané účinné koktejly se liší podle problému.

Všechny popisované metody jsem vyzkoušela na vlastní kůži i kůži našich zákaznic. Neoblíbenější jsou magické rukavice, zvýšila jsem efekt použitím čistého séra kyseliny hyaluronové aplikované na pleť před aplikací a světelné terapie po ní. To vše za jednu cenu.

Více informací najdete na www.studiovanda.cz. Pokud Vám ovšem písemná forma nestačí, mileráda Vám vše povím po telefonu. 777 645 448.

 

Vanda Štichová

 Foto: Studio Vanda

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014