29. listopad 2012

Hubnutí bez námahy ve ForeverYoung

Napsala:  Naďa Hanuš Vávrová
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

V současné době už nemusíte podstupovat invazivní liposukci, abyste se zbavila přebytečného tuku. Štíhlejší, krásnější a sebevědomější můžete být i bez bolesti. Zatímco budete relaxovat, váš tuk se bude rozpouštět a strie pomalu mizet, a to díky nejmodernějším přístrojům, které však nemusíte najít v každém salonu.

Když jsem se poohlížela po nějakém salonu, kde by mi pomohli zredukovat strie, které se mi objevily po porodu, a také odstranit nějaký ten tuk na břiše, dala jsem na radu kamarádky, která měla zkušenosti s všemožnými hubnoucími a dalšími zkrášlujícími procedurami.  Na její radu jsem vyrazila do Galerie Harfa, kde sídlí laserové a estetické centrum ForeverYoung medical centre, které opravdu používá ty nejmodernější přístroje.

Příjemné prostředí i personál

Ke Galerii Harfa se pohodlně dostanete MHD nebo autem - parkovat můžete zdarma v podzemních garážích, ke studiu pak vyjedete výtahem. Než dojdete k ForeverYoung medical centre, projdete moderním fitness, kde jsou nejen „mučicí“ stroje, ale třeba i bazén. Hned vás napadne, že tohle není náhoda. Proč nepodpořit hubnutí přístroji i vlastním úsilím, když se to samo nabízí. Výsledky můžou být přece vždy jen lepší! Ale tohle je čistě jen a jen na vás.

U recepce Forever Young mě přivítal milý personál, který mě dovedl do místnosti, kde se měla hubnoucí kúra odehrát.  Protože jsem nikdy nic takového nepodstoupila a vlastně o tom nic moc nevěděla, neubránila jsem se položit paní ředitelce, Haně Hamoudové, otázky jako: kdy se dostaví první výsledky, jaké strie lépe mizí a můžu si dát po kúře vydatný oběd a čokoládu, nebo by se to celé míjelo účinkem? I já jsem pak musela odpovídat na otázky, protože tato metoda má určité kontraindikace – nesmíte mít rakovinu, kardiostimulátor, kovové náhrady v těle, být těhotná či kojící žena. Pro ženy kojící je jistou alternativou na strie mechanické působení, které spočívá v nanesení vhodné kosmetiky (tady používají vysoce kvalitní francouzskou kosmetiku Ericson) a mechanické masáže, může se použít i diamantová mikrodermabraze.

Mimochodem, pokud vám není příjemné se svlékat před druhými, můžete být klidní. Ve Forever Young medical centre se totiž setkáte jen s citlivým a velmi milým přístupem, takže na veškerý stud, dřív než si svléknete svetr, zapomenete.  

Správná životospráva=lepší výsledky

Po příjemné konverzaci, kdy jsem se dozvěděla, že první úbytky na centimetrech můžu očekávat po pěti kúrách a aby byly výsledky co nejlepší, je ideální dodržovat zásady racionální výživy a k tomu přidat pravidelný pohyb. Strie se nejlépe redukují "čerstvé" a samozřejmě zde hraje roli i věk, ale je to velmi individuální. Rozhodnuta, že budu pro lepší výsledky dodržovat správnou životosprávu a pravidelně se hýbat, jsem se poprvé položila na pohodlné lehátko a svěřila své tělo do rukou odbornice. „Každé tělo je jiné, tudíž i náš přístup je individuální. Někdo nemá strie a více tuku, někdo má strie a chce i odstranění tuku.  Navíc u nás máme opravdu na každý úkon jiný přístroj, což jiné salony či studia rozhodně nemají. Většinou používají stejný přístroj na strie i na tuk."

Jako při cvičení

Na tělo mi byl přiložen přístroj, který umí odbourávat i tuk z podkoží, pracuje na bázi radiofrekvenčních vln s nejnovější technologií v boji proti celulitidě. Přístroj umí urychlit metabolismus v podkoží stejně jako fitness cvičení, proto je naprosto bezpečný a jeho aplikace není omezena ani věkem ani například alergiemi. Profesionální radiofrekvenční přístroj pracuje s tukovou tkání dvěma způsoby. Pomocí radiofrekvenčních vln zahřívá tukovou tkáň a laicky řečeno ji spaluje, odborně pak zvyšuje její metabolismus. Zároveň hlavice disponuje silným chlazením, takže povrch kůže silně zchladí a tím povolenou kůži také zpevňuje. Jedna kúra trvá 15- 20 minut a nijak vás její absolvování ve vašem denním režimu neomezí. Radiofrekvenční vlny dokážou působit i na strie a v kombinaci s tzv. diamantovou mikrodermabrazí, která spočívá v jemném, účinném zabroušení a odstranění odumřelých buněk v různých partiích – zpravidla obličejových, ale i neobličejových, mohou být výsledky skvělé.

Salon nabízí kompletní služby

Ve ForeverYoung medical centre nenabízejí jen redukci strií či hubnutí pomocí radiofrekvence. Trápí-li vás chloupky v obličeji nebo vás nebaví holit si pravidelně nohy, můžete si nechat udělat  trvalou epilaci. Máte vrásky? Tady vám jej vyhladí. Potřebujete-li masáž, ujme se vás ve FoereverYoung zkušený fyzioterapeut. Ve ForeverYoung medical centre jsou kosmetické služby kompletní a navíc tam najdete nejmodernější stroje a metody, příjemné prostředí a vstřícný profesionální personál.

A jak jsem dopadla po pěti kúrách hubnutí a redukci strií? Opravdu to zafungovalo? Čtěte už brzy.

Zajímalo by vás, jak se provádí trvalá epilace? Jaké jsou výsledky a opravdu jsou trvalé? Brzy si přečtete na Žena XL.

www.fymc.cz

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014