27. leden 2014

Jak na to: Jedny šaty, dva styly

Napsala:  Alžběta Zenzingerová
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Styl si nekoupíte. Ten si musíte vybudovat. Svatá pravda. Ale investovat každý měsíc nejen do nového kousku, ale i do zbytků outfitu, to bychom musely být milionářky. Proto na to musíme jít chytře. A proto vás taky nabádám, abyste u každého nového přírůstku do šatníku dobře zvažovaly, jestli ho máte s čím kombinovat. Teprve pak si připusťte, jak moc se vám líbí a pak hurá k pokladně.


Dneska si to ukážeme například na jarních šatech. Ty můžete nosit celoročně. (Kromě veder, kdy mouchy padají v letu.) Existuje více takových kousků, ale právě na jarních šatech to nejsnáze uvidíte.

Na zimu

Nejlepší cesta, kterou se můžete vydat, je vrstvení. Jarní šaty „zateplete“ cardiganem, nebo jakýmkoliv delším svetrem, který můžete přepásat páskem. Pak už jen stačí obvyklá zimní uniforma: kabát, kulich a rukavice. Nezapomínejte na doplňky. Díky nim uděláte i z nejobyčejnějších kousků něco docela jiného. Navíc, vrstvení je dlouhodobým trendem, který jen tak nezmizí. Stačí si pohrát s materiály jednotlivých kousků. Tak zvládnete vrstvení nejlépe. Vyzkoušejte si i více variant, protože nikdy nevíte, která z kombinací bude právě na vás vypadat skvěle. Dopručuju dodržet alespoň jednu barvu, která se bude nenásilně opakovat, případně její odstín. Vyvarujte se ale přílišné snaze něco ladit. To nikdy nedopadne ... stylově.

Na chladnější jaro

Než začne sluníčko sílit, pokud vůbec nějaké jaro někdy bude, zkombinujte šaty a koženou bundu. Shodíte tím jejich romantický vzhled. Protiklady, které k sobě s citem zkombinujete budou vypadat fantasticky. Tím myslím třeba právě romantické šaty a biker boots. Pravdou je, že je to asi kombinace pro mladší ročníky, ale i tak. Místo biker boots si zkuste třeba mokasíny.Přeji vám šťastný lov, pokud se právě chystáte do obchodů. A taky trpělivost, až budete hledat tu správnou kombinaci před svou vlastní šatní skříní.

Zdroj: http://weekenddecor.com, Asos, H&M+, H&M, Mago Violeta, Mango, DorothyPerkins

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014