12. leden 2014

Hvězdná inspirace: Noste rolák!

Napsala:  Alžběta Zenzingerová
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Nosily je takové hvězdy jako Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, nebo třeba Jackie Kennedy. Že byly ale hubenější než vy, nebo já? No a co má být? Stačí zvolit ty správné střihy, ty správné kombinace a garantuju vám, že i vy si roláky zamilujete.

Rolák je jedním z nejužitečnějších a nejstylovějších kousků šatníku. Zvláště teď, když se zima fakt hlásí ke slovu a vypadá to, že by mohla udeřit vší silou.
Jak já je v dětství nesnášela. Většinou se spodní část vytáhla do šířky a délka se naopak zkrátila. Co bylo ale nejhorší? Vždycky, opravdu vždycky mě škrtily. A tak si dovedete představit, jak těžké bylo dát mu znovu šanci. Už dávno neplatí: Trp, parádo!
Klasickou kombinaci roláku a kalhot zná každá z nás a pravděpodobně i nosí každá z nás. Ale s rolákem se dají dělat i lepší brikule.

Pohodlně

Klasická kombinace, kterou jste si jistě také oblíbily. Delší svetr (bezpodmínečně minimálně pod zadek) a legíny. Pro obdobu s rolákem platí stejná pravidla. Když kalhoty na tělo, což legíny beze sporu jsou, vrch by měl být volnější.

Žensky

Opravdu dlouhý svetr, nebo rovnou pletené šaty jsou v kombinaci s vysokými kozačkami neuvěřitelně jednoduchá, přesto efektivní dvojka. Tak ženské, tak sexy. Ale ano, přiznávám, že to chce trochu odvahy a sebevědomí, aby to na vás vypadalo dobře, tedy abyste se v tom outfitu cítila dobře.

Do práce

Rolák z kvalitního materiálu je i skvělým kouskem do vašeho business šatníku. Hodí se k vlněným kalhotám, ale i k sukni. A to k pouzdrové sukni. K ní si vezměte rolák klidně volnějšího a delšího střihu. Ale nic nepřehánějte. Naopak k sukni střihu do „A“ volte rolák hezky na tělo, který bude končit v pase.

Sexy

Věříte mi, že aniž byste ukázala kousek své vlastní kůže, můžete být sexy? Ne? Tak si zkuste kombinaci kuže, kožešiny a jednoduchého černého roláku. Já ani nevím, čím to je, ale ihned se v tom cítím sexy.

Zdroj: H&M, Lindex, Baťa, Navabi.de, Marks&Spencer, Elle AD

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014