05. leden 2014

Tipy na zeštíhlení, které ještě neznáte

Napsala:  Alžběta Zenzingerová
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Vánoce, jídlo, pohádky... a všechno dohromady, to se pak pár rad, jak vypadat během chvilky štíhlejší docela hodí. Já vím, určitě letos dodržíme všechna ta předsevzetí o formování a udržování postavy, a když ne, tak se svět nezboří. Hřešit se občas musí taky. Ať už tak či onak, naše tipy určitě přijdou vhod velké většině z vás. Některé určitě znáte, nebo máte dokonce v šatníku. Teď přišel čas je oprášit či rychle pořídit.

Zvonové kalhoty, nebo jeansy. Zase se vrací. Ocení je tyvás, které mají širší boky. Díky rozšiřujícím se nohavicím se zmírní velikost vašich boků. Měly by vám ale perfektně sedět, to znamená, že na stehnech a ke kolenům by měly být na tělo a neměly by být volnější. Znáte to taky? Vždy, když jsem si kupovala takové jeansy, tak abych je zapnula v pase, byly právě na kolenou volné. Děs. Šikovná maminka je sice upravila, ale stejně ty dokonalé pořád hledám.

Tip navíc: Pokud jste stejně prťavá jako já a kalhoty vám bývají obyčejně dlouhé, právě u zvonových kalhot se nám to skvěle hodí. Nezkracujte je. Vezměte si vysoké boty. Na platformě, na širokém podpatku. Kombinace podpatků a delších zvonových kalhot vás opticky prodlouží a zeštíhlí.

Odhalte krk. Tentokrát ale ne v obyčejné halence nebo tričku s „véčkovým“ výstřihem. Vyzkoušejte sako se zapínáním na jeden knoflík, který bude posazený někde mezi dolní hranicí poprsí a pasem. Opticky zeštíhlíte jak široká ramena, tak odtáhnete pozornost od většího bříška. Zvláště, když si pohrajetekontrastem barev na saku a halenkou pod ním.

Dlouhé a výrazné náhrdelníky. Pracují ve váš prospěch stejně jako výstřihy do „V“. Opticky prodlouží linii krku. Navíc sinimi můžete vyhrát, protože máte k dispozici nekončící výběr, co si na krk pověsit. Můžete kombinovat i více náhrdelníků dohromady, různých délek.

Tip navíc: Při kombinaci více náhrdelníků pamatujte na to, že nejvýraznější přívěsek by měl být nejdále od krku a nejméně výrazný, jemný řetízek naopak blíže ke krku. Jedině tak neporušíte ten optický klam zeštíhlení.

Nude lodičky. Jsou velmi vítanou součástí botníku. Proč? Čím podobnější odstín tělové barvy na lodičkách, tím více splynouvašimi nohami. Tím je opticky zase prodlouží. Je to stejné, jako když máte kalhoty a boty stejné barvy. Žádná přechodová hranice, která by délku nohou porušila.

Dodejte křídla. Metaforicky myšleno samozřejmě. Halenka nebo top s tak zvanými netopýřími rukávy vám lehce schovají širší paže. Na rozdíl od obyčejných triček s dlouhými rukávy, které paže obtáhnou a nedokonalosti ještě zvýrazní. Pozor si dejte na materiál halenky. Jen díky splývavým materiálům vám tento střih rukávů nepřidá zbytečný objemramenou. Paže bude lehce skrývat a nebude nikde trčet.

Zavinovací šaty. Od dob, kdy Diane von Fürstenberg navrhla jejich nejslavnější verzi, staly se wrap drees ikonou. Jednoduše protože jejich úžasný střih sedí každému tvaru postavy a navíc prakticky z čehokoliv vykouzlí sexy siluetu. Díky vzniklému výytřihu do “V” zjemní horní polovinu těla a nenásilně upozorní na dekolt, díky zavinování vznikne pas a šikmý střih překladu zase prodlouží postavu. Řekněme, že některé střihy jsou opravdu zázrak.

A na závěr čistě pro zajímavost (možná na tom něco bude, ale pobaví vás to taky): Středně velká kabelka. Logicky. Příliš malá kabelka vás udělá větší, příliš velká zase neforemnou. (No a pak si vyberte!) Jistě, je to detail, ale právě ty jsou nejdůležitější. Střední velikost kabelkyvám bude tak akorát.

Zdroj fotek: Navabi.de, H&M, Mango, Zara, DorothyPerkins

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014