03. prosinec 2013

Barvami proti zimě s Chalou

Napsala:  PR
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Značka Chalou byla založena roku 1973 Manfredem Barthem. Po jeho smrti vede společnost jeho manželka Dagmar. Teprve až v roce 1991 plus size odvětví. Od té doby se značka Chalou stala předním výrobcem a prodejcem módy se zaměřením na větší velikosti. Kolekce Chalou jsou výsledkem úzké spolupráce designer a zákazníků. Jejich cílem je efektní střih každého kousku, který skvěle sedí křivkám vaší postavy. Nabídka velikostí je vice než štědrá, pohybuje se v rozmezí 40 až 64.


Jste milovnicí zářivých a sytých barev?

Pak vás potěšíme. Chalou to znamená pečlivě vybrané kombinace barev, které oceníte zejména teď, když je počasí ponuré a sychravé. Za tímto směrem značky Chalou stojí paní Dagmar Barth. Miluje malbu a kresbu. To se promítá i do jejích kolekcí. Jde o výsledek úzké spolupráce s těmi nejdůležitějšími ženami. Se zákaznicemi. Pestré barvy, zajímavé vzory a elegantní kombinace toho všeho najdete v nové kolekci značky Chalou.
I když se vám zdá, že zimu ovládla šedá a černá, není tomu tak právě u Chalou. Kolekce A/W 2013 je plná kousků v barvách trendy okrové, fialové a petrolejově zelené. Jde o syté barvy, proto je nekombinujte s dalšími. Nechte je vyniknout jako dominantní prvek vašeho outfitu. Zabráníte pak cirkusovému efektu. Chalaou nenabízí jen halenky a tuniky v pestré škále odstínů. Vyberou s i milovnice zajímavých vzorovaných kalhot a kabátů.
Chalou je hravá móda pro ženy, které věří ve své schopnosti a nebojí se ukázat, kým jsou. Sebevědomí je to, co občas potřebuje každá z nás pomoct objevit a dodat. Chalou vám v tom pomůže.

Kde tuhle značku seženete? V Praze v OC Černá růže a v Brně v OC Omega a to v butiku Big & Beautiful. Nezapomeňte navštívit i e-shop www.storexxl.cz.

Zdroj Foto: Chalou

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014