21. listopad 2013

Trendy zima: Vrstvení s MAT Fashion

Napsala:  Alžběta Zenzingerová
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Jak dosáhnout trendy vzhledu? Jednoduše! Obalte se jako cibule. Všechny vrstvy musí být vidět! Ale vážně, beze srandy. Ovšem i tohle má svá pravidla. Dosáhnout požadovaného vzhledu můžete snadno. Není to nic složitého a kyprým českým postavám to sluší.

Pohrajte si s délkami

Pro trend vrstvení jsou ideální různé délky vašich svršků. Proč? Protože tím vynikne rozmanitost materiálů, barev, nebo vzorů. Obvyklá situace: Skrýváte kratší vršky pod delší. Tentokrát to udělejte naopak. To je úplný základ, jak na trend vrstvení. Dbejte na to, aby nejsvrchnější část byla co nejkratší. Spodní vrstvy musí vykukovat. K vrstvení si vybírejte právě takové kousky. Myslíte si, že je lehká třeba šifonová tunika jarní nebo dokonce letní záležitostí? Omyl. Můžete ji nosit i teď. Stačí přidat kašmírový svetřík kratší délky, na to vlněný kabátek nebo sako. Sexy kombinace. Obvyklá situace: Skrýváte kratší vršky pod delší. Tentokrát to udělejte naopak. To je úplný základ, jak na trend vrstvení. Dbejte na to, aby nejsvrchnější část byla co nejkratší. Spodní vrstvy musí vykukovat. Pokud vás trápí silnější boky. Tak by vám měla halenka nebo tunika končit v nejširší části vašich boků. Tak ji zamaskujete a nezdůrazníte. Pokud by končila pod touto hranicí a byla uplá na tělo, boky by zdůraznila, naopak kdyby byla volná a delší, budete vypadat jako stan. A to je přece zbytečné. S křivkami pracujte, neskrývejte je.

Využijte zajímavých střihů

Pro trend vrstvení jsou ideální. Šikmé střihy a prodloužené části spodních okrajů. Tohle všechno můžete využít při vrstvení a vytvořit třeba i pro vás překvapivě stylovou kombinaci. Nezapomínejte ani na skvělý kousek, jakým je pončo. To se bude skvěle kombinovat s nejrůznějšími roláky a halenkami s dlouhým rukávem. Ideální kousky pro trend vrstvení najdete u MAT Fashion. Je to řecká značka oblečení, která byla založena roku 1988 a jejím poselstvím je, aby se žena cítila sexy i ve větší velikosti a zároveň aby jí k tomu nechybělo to, co nabízí standartní velikosti. A trend vrstvení s MAT hravě zvládnete. Pozor na to: Vrstvením samozřejmě přidáváte na objemu. A to zejména v horních částech své postavy. Abyste přidaný objem vyvážila, musíte dole ubrat. Jak? Oblečte si úplé kalhoty, úzkou sukni a nazujte podpatky. Tím se to srovná! Případně černé co nejneprůhlednější punčocháče a kraťasy. Podzimní kampaň MAT Fasion nabízí plno skvělých kousků právě pro trend vrstvení. Různé délky a zajímavé střihy skvěle zpracované materiály a barvy. Půjde vám to samo!

Chytrý tip:

Vrstvit oblečení vás nemusí bavit, nemusíte pro něj mít cit. Ale líbí se vám? Využijte chytrých střihů a nápaditých kombinací. Podzimní kolekce MAT Fashion vám problém snadno vyřeší. Halenky vypadají jako navrstvené kousky. Jsou sešité z více dílů. Zkrátka. Návrháři udělali práci za vás. A to se hodí, zejména když ráno nemáte náladu vymýšlet nejrůznější kombinace. Kolekci MAT seženete v butiku Big & Beautiful v pražském OC Černá růže, nebo v brněnském OC Omega. Mrkněte se také do e-hopu butiku Big & Beautiful na adrese www.storexxl.cz.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014