20. listopad 2013

SALLIE SAHNE vzkazuje baculkám: Dávejte své sebevědomí na odiv

Napsala:  PR
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Butik Big & Beautiful z našich článků už dobře znáte. Najdete ho v pražské prodejně v pasáži v Černé růži, ale take v Brně a to v OC Omega. Další z celé řady značek, které vám jejich školený personál může nabídnout se jmenuje Sallie Sahne. Oblečení šité na míru postavám s křivkami. Sallie Sahne je německá značka oblečení. Je navrhována ženou jménem Eva Lutz. Její filozofie je jednoduchá, přesto úderná: Dávejte své sebevědomí na odiv. Móda je více než jen pěkné oblečení. Móda podněcuje vaši osobnost a na první pohled okolí uvidí, kdo jste. Není to jen o tom “vypadat hezky”.

Návrhářka Eva Lutz se snaží vytvářet stále nové kombinace materiálů a barevných provedení svých šatů. Hlavním cílem je nabídnout vysoce kvalitní oblečení pro ženy větších velikostí. Eva Lutz využívá všechny své zkušenosti k dosažení dokonalé formy každého kousku ve své kolekci a snaží se dopřát tak všem ženám jedinečný styl, protože aktuální módní trendy lze přizpůsobit pro jakoukoliv konfekční velikost. A právě tohle sebevědomé ženy preferují a ocení .

Kolekce značky Sallie Sahne jsou plné chytrých řešení a zajímavých detailů, které skvěle sedí ženám s křivkami. Šaty značky Sallie Sahne se nesnaží zakrýt vaši postavu, ale vyzdvihnout sexy ženskou siluetu a kouzlit s uměním střihu.

Jen tímto lze dosáhnout harmonie mezi perfektním střihem a vaší postavou. Výsledkem je hravá elegance a pohodlí. Koneckonců pohodlně bychom se měly cítit každý den.
Kolekce jsou všestranně zaměřené. Sallie Sahne oblékne nejen každou ženu, ale také pro každou příležitost. Pokud hledáte oblečení pro všední den, kdy potřebujete sáhnout do skříně pro svůj oblíbený kousek a více neřešit, pak je Sallie Sahne pro vás to pravé. Vybrat si můžete oblečení do práce i do společnosti.

Sallie Sahne je móda, kterou mají rády ženy, pro které je jejich konfekční velikost jen číslo na cedulce.

Butik Big & Beautiful má nyní i internetový e-shop www.storexxl.cz, kde najdete nabídku všech skvělých kousků nejen od Sallie Sahne.

Foto zdroj: Sallie Sahne

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014