11. listopad 2013

CARMAKOMA – móda pro plné křivky

Napsala:  PR
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Carmakoma je název dánské oděvní značky, která se zaměřuje na ženy s plnými tvary. Jejich oblečení se drží aktuálních módních trendů, avšak kladou důraz na zpracování střihů, které skvěle padnou ženským křivkám.

Kdo je CARMAKOMA?

Heidie Lykke & Angelica Weiss. Dvě nejlepší přítelkyně, které se potkaly na škole. Byla to vášeň pro styl a módu, která je k sobě připoutala a vzniklo silné a pevné přátelství. Měly společný sen, který se později stal skutečností. Mít vlastní designovou značku oblečení se zaměřením na ženy s křivkami. To byl začátek Carmakoma.

Úspěch se zanedlouho dostavil. Poptávka po designu značky Carmakoma byla tak velká, že musely reagovat na požadavky svých zákaznic a rozšířit sortiment o další velikosti, aby se jakákoliv žena mohla podílet na módním dobrodružství bez hranic.
Značka Carmakoma měla a stále má nelehký úkol. Bojuje proti zavedeným zvyklostem, standardizujícím kategoriím čísel velikosti oblečení. Dává ženám větších velikostí možnost být módními nadšenci a oblékat se podle potřeby bez ohledu na svůj temperament, postoj a především velikost.

Není to jen oblečení

Zakldatelky značky Carmakoma našly a identifikovaly ve společnosti skupinu žen. Byly to dříve ostatními dodavateli oblečení plus size přehlížené ženy. A také zbytkem módního průmyslu. Právě Angelica a Heidie viděly silné, nezávislé osobnosti, které chtějí oblečení, se kterým se mohou ztotožnit. Oblečení, kde osobní identita hraje důležitou roli. Chtěly šaty, jež prostě neexistovaly před Carmakoma.

Carmakoma oblékne každou z vás

Cílem je navrhnout oblečení, které dodá ženám s většími velikostmi pocit luxusu každodenního života. Jde o oblečení, kde se najde každá žena, protože si zakládají na tom, aby právě jejich šaty podtrhly identitu osobnosti, ale bez ohledu na velikost. Ať už hledáte oblečení pro každodenní nošení, večírek nebo do práce. U Carmakoma najdete všechno. Jejich šaty mají mnoho pěkných detailů a nabízí nekonečné množství možností stylingu pro každou příležitost. Styl oblečení se dá velice snadno popsat: Je směsicí rock'chick glam s ženskou nevinností. Cit pro sexy střihy a efekty vytvořené s důrazem na křivky žen.

Značka Carmakoma se konečně dostává i do České republiky. Najdete ji v prodejnách Big&Beautiful v Praze v pasáži Černá růže a v Brně v obchodním centru Omega.

Foto zdroj: Carmakoma

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014