08. listopad 2013

Kabát: najděte pro sebe ten nejlepší

Napsala:  Alžběta Zenzingerová
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Jelikož jsem si minule trošku postěžovala na buřtíkaté bundy, zákonitě vám teď musím nabídnout řešení, čím je hravě nahradíte. V podstatě potřebujete jen dva základní kousky: parku a kabát.

Parka

Skvělá bunda, kterou si zamilujete. V obchodech na ni narazíte na každém rohu. A protože hrozí, že ji bude mít každá druhá, hledejte takovou, která bude sedět přesně vám. S kapucí, bez ní, s kožíškem, s beránkem, s čímkoliv. Je to naprosto univerzální kousek a tak ji zkombinujete se vším, co máte v šatníku. Ano i s šatičkami. Pokud se na to necítíte, stačí jednoduché úzké jeansy a svetr, třeba pruhovaný, nebo jinak vzorovaný. A můžete vyrazit.

Kabáty

Letos je trendy kabýt oversized. To znamená, že je volný, velký a trochu neforemný. Pro naše slovanské postavy je to dost ošemetná věc, protože přidává na objemu. Pokud si na něj troufnete, dejte si pozor, aby vám seděl v ramenou a k podobnému střihu jedině úzké kalhoty, jeansy nebo legíny. A hlavně vysoké podpatky, nebo klínky. Jedině tím se ta proporce vyváží.

Nebojte se investovat do klasiky. Tou stále zůstává kabát v odstínech béžové. Je to neskutečně elegantní kabát pro pravou lady. A sluší blondýnkám i brunetkám, jen si vyzkoušejte více odstínů. Některé jsou víc do žluta, jiné zase do krémova.

Tip stylistky: Kombinace ponča a dlouhých kožených roukavic. Jednoduché, krásné, sexy a stylové.

Kožešiny k zimě patří. A nebojte se, nemusí uhynout tisíc malých myšek, abyste vypadala stylově. Všechno jsou to umělé kožešiny! Přesto zahřejí a vypadají luxusně. I tak s nimi zacházejte opatrně, hlavně s leopardem. Věčnou stálicí v říši zvířecích vzorů. Lehce můžete sklouznout k nevkusu. Zvířecí vzor je výrazný sám o sobě, proto už nepotřebuje ničím podpořit. Pro zbytek outfit platí: jednoduché střihy, základní barvy – černá, šedá, bílá. Jinak si s kožešinovým kabátkem vyhrajte. Celý černý, bíly, nebo odstínovaný. Je to jedno. Hlavně, aby měl chlupy trochu delší, ty pak hezky povlávají při každém pohybu. Hodí se na večer i přes den.

Máte oblíbenou barvu, které se nehodláte vzdát? Pak si pořiďte přesně takový kabát. Letos se zima otřásá v barvách. Můžete zkusit color-blocking. To znamená, že celý outfit poskládátě z kousků stejné barvy nebo v podobných odstínech téže barvy. V takovém případě ale hlídejte různorodost materiálu jednotlivých kousků outfitu. Schůdnější variantou možná bude, když necháte výraznou barvu jen na kabátu a zbytek zahalíte do neutrálních barev.

Přeji vám šťastný lov na ten váš vysněný kousek!

Zdroj: Lindex, Asos, F&F, DorothyPerkins. Navabi.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014