04. listopad 2013

Seriál: Boříme nejhorší české mýty 2. díl

Napsala:  Alžběta Zenzingerová
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Vyčuhující podprsenka je fenomén léta. Trendy trička nejrůznějších střihů, průstřihů a velmi filištínsky vyřešených ramínek. Přes zimu je ale občas uvidíte taky a to zejména na plesech, protože některé společenské šaty jsou opravdu střihově složité a podprsenka se pod ně špatně schovává.

České ženy si s tím tu a tam nelámou vůbec hlavu a když ano, vyřeší to tak, že se vlastně jejich snažení mine účinkem. My pro vás máme jednak několik přesvědčovacích ukázek, jak to nedělat a samozřejmě i pár chytrých řešení, jak to zvládnete.

STOP gelovým ramínkům

Mají plnit funkci neviditelnosti. Jenže to tak není. Vidět jsou na první pohled. A ke všemu jsou opravdu neestetické. Pokud máte top či šaty bezramínkové, kupte si bezramínkovou i podprsenku. Ženy často namítají, že jim taková podprsenka padá. To se stane ale jen v případě, že máte špatnou velikost. Gelová ramínka vám ani nepomohou padající podprsenku udržet na místě, jelikož se snadno vytahají. A jak už dobře víte, když vám podprsenka drží vaše vnady jen na ramínkách (poznáte právě podle zařezaných ramínek podprsenky), máte špatnou velikost.
Gelová ramínka nepatří ani pod špagetová ramínka, případně užší ramínka halenky nebo šatů. Stejně budou vidět, pak je jejich existence úplný nesmysl.

Variabilní podprsenka

Tolik oblíbená tílka s vykrojenými zády nebo tílka alá boxer. Pro tyto případy existují speciální klipy, které přichytí ramínka podprsenky k sobě a nic není vidět. Možná si říkáte, že to zas až tak nevadí, ale spodní prádlo se zkrátka nosí tak, aby vidět nebylo. A když vidět být nemusí, tak proč ho nechat vykukovat. Nehledě na to, že dohánět v létě 100+1 vypálené ramínko na zádech, už nebudete muset.

Jak na bílé oblečení

Pod bílé tričko/halenku a pod transparentní (=průsvitné) vršky patří hladká podprsenka tělové barvy. Jedině pak nebude vidět. Bílá podprsenka bude zářit jak maják v noci u pobřeží.
Ano, vidět můžete i kombinace barevných podprsenek a bílých triček. Když je patrný záměr, tedy opravdu výrazná barva nádherného spodního prádla , je všechno v pořádku. Ale to chce už opravdu cit. Ono vykukující spodní prádlo může vypadat sexy, ale ve většině případech to vypadá spíš lacině.

Zdroj fotek: LeChaton, Módní peklo, Internet

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014