26. říjen 2013

Investujte do KOŽENÉ SUKNĚ

Napsala:  Alžběta Zenzingerová
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Nebo aspoň do té koženkové. Je to skvělý materiál na zimu. Možná se vám zdá, že na vás až příliš odvážný. Ale když se budete řídit jednoduchými radami, zvládnete to hravě. Mám pro vás variant pro mladší z vás i kombinaci do kanceláře. Nadčasovost a kombinovatelnost této sukně je pověstná.

Pouzdrová sukně je rockovější varianta bussines kostýmkové sukně. Koženka i kůže mají jednu prima vlastnost. A to, že jsou do jisté miry flexibilní. Proto se snadno přizpůsobí křivkám vašeho těla. Pohrajte si s kombinací materiálů. Když si oblečete koženou sukni drsného vzhledu, tak vršek odlehčete. Jinak budete vypadat jako v brnění. Šifonová halenka s vázankou je ideální. K ní už jen lehký propínací svetřík, nebo sako. Černá kabelka by už možná byla příliš. Proto zkuste jinou barvu, třeba přírodní odstíny.

Trendy v pase nabíraná koženková sukně je asi pro ty odvážnější z vás. Kritikové by namítli, že sklady budou přidávat vaší postavě zbytečně na objemu. Pokud si k ní vezměte delší svetr, výraznější barvy, nemusí to tak být, sklady trochu usměrní. Nebo halenku, kterou zastrčíte dovnitř do sukně. Tak docílíte zvýrazněného pasu. Dejte si pozor na délku sukně. Neměla by být těsně pod zadek. Minimálně do půlky stehen. Příliš krátká sukně by zbytečně upozorňovala na silnější nohy.

A pokaždé, opravdu pokaždé, si k sukni vezměte černé punčošky. A VYHOĎTE ty TĚLOVÉ. Proč?

Protože…

a)…vaše nohy budou v černých punčocháčích štíhlejší a v kombinaci s podpatky i štíhlejší.

b) …tělové silonky vám deformují nohy. Ve skutečnosti nevypadají lépe, ale jako umělohmotné a to jednoduše nikdy nebude vypadat skvěle.

c)… u tělových silonek nikdy netrefíte odstín své kůže. Vždycky budou tmavší, nebo světlejší.

d)… tělovými silonkami nikdy nezkryjete, co si myslíte, že chcete schovat. Jen pravidelná péče o pokožku a cvičení vám nohy vylepší. A je ve skutečnosti jedno, kolik vážíte.

Zdroj: H&M, Mango, Zara, Asos, Elle Ad, F&F, Lindex

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014