16. leden 2014

Studio Bona Dea – krásná a štíhlejší

Napsala:  PR
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Dala jste si v novém roce předsevzetí, že zhubnete a zpevníte si postavu? Nebo si chcete udržet stávající formu? Pak je tu pro vás studio Bona Dea, kde se váš sen o dokonalé postavě promění ve skutečnost.

Co studio nabízí

Ve studiu Bona Dea můžete podstoupit různá ošetření. Od klasických masáží přes hubnoucí procedury až po cvičení pod dohledem spolumajitelky studia - Terezy Cihlářové. Avšak nejzajímavější procedurou je zřejmě masáž pomocí přístroje SPM Digital Weyergans.

Co je metoda SPM

Jedná se o manuální lymfatickou drenáž, aktivaci štěpení tukových buněk, zpevnění a vytvarování problémových partií a celkovou regeneraci těla, to vše pomocí přístroje SPM. Přístroj je také vynikající pro ošetření obličeje a dekoltu a také ke zpevňování poprsí.

 

Jak ošetření probíhá

Masáž přístrojem SPM je velmi příjemnou a relaxační procedurou. Jedná se o metodu práce s baňkami, při které je pomocí podtlaku nasáta kůže do skleněných baněk, přičemž dochází k roztažení tukových buněk, které do sebe natáhnou mnohem více kyslíku, což vede k rychlejšímu spalování tuků a odplavení zplodin lymfatickou soustavou z těla ven. Po ošetření je tedy nutné vypít alespoň 3 litry vody během 24 hodin, aby se zplodiny lépe odplavily.

 

Proč zvolit studio Bona Dea

Nejen, že studio Bona Dea je jeden z mála salonů, které technologii SPM využívá, což je hlavně kvůli vysoké investici do přístroje, mnoho salonů si zakoupí přístroj, který pracuje na podobném principu, ale s několikanásobně nižší účinností. Ale hlavně ve studiu Bona Dea se setkáte pouze s originální kosmetikou firmy Weyergans, která by měla být využívána k masáži, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků.

          

Kolikrát na masáž jít, aby byly výsledky viditelné

Ve studiu Bona Dea doporučují absolvovat alespoň pět až deset masáží v rozsahu dvakrát až třikrát týdně a poté udržovací kúru jednou za měsíc. To samé platí u ošetření poprsí. Během ošetření je doporučován wellness režim a pravidelný pohyb, aby byl výsledek co nejviditelnější.

Pro více informací o procedurách a o studiu Bona Dea navštivte jejich webové stránky http://www.masaze-tereza.cz.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014