08. listopad 2012

Jste single? Užívejte si to!

Napsala:  Jana Hlavatá
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Nemáte přítele? Cítíte si sama? Pak je načase změnit přístup. Myslete pozitivně a užívejte si svou samostatnost. Možná o tom ještě nevíte, ale být single má své výhody, které vám kdejaká zadaná žena bude závidět.

Důvod č. 1 – Koupit si můžete cokoli!

Blahopřejeme! Můžete nakupovat, co hrdlo ráčí, a nemusíte nikomu vysvětlovat, proč potřebujete dvoje kozačky, patery rifle či dva nové svetříky. Navíc nemusíte poslouchat všetečné dotazy typu: „A kolik tě to, prosím tě, stálo?“ Ani nemusíte vymýšlet žádné výmluvy, že ten či onen kousek máte po babičce, ačkoliv je na něm ještě visačka z obchodu.

Důvod č. 2 – Koukejte se, na co chcete!

Nevíte, na co koukat dřív? Americká romantická komedie nebo sto šestý díl telenovely? Nemusíte se bát, že vám to někdo uprostřed filmu přepne. Klidně si tu telenovelu nahrajte. A pokud se budete chtít koukat na fotbal, tak se podívejte. Ovladač je jen váš.

Důvod č. 3 – Jezte, na co máte chuť!

Mít doma chlapa většinou znamená vařit hospodskou stravu. Knedlíky, maso, knedlíky, maso. A tak pořád dokola. Dopřávejte si pokrmy, na které máte chuť. Zkoušejte nové chutě. Co když něco připálíte? Nic se neděje, zasmějte se tomu. Příště to dopadne rozhodně lépe!

Důvod č. 4 – Oblékejte si, co uznáte za vhodné!

Nikdo vám nesmí diktovat, v čem máte chodit do práce či na posezení s přáteli. Žádná sukně není příliš krátká, pokud se vám líbí a vy se v ní cítíte pohodlně nebo sexy. Klidně si nalakujte nehty, obarvěte vlasy nebo radikálně změňte účes. Máte plné právo experimentovat.

Důvod č. 5 – Choďte doma, v čem se vám zlíbí!

V teplákách, v pyžamu nebo i nahá. Žádný stres. Nemusíte se doma promenádovat v minišatech a v botách na podpatku, abyste partnerovi dokázala, že nejste šedá myš od plotny. Ledaže – ledaže byste chtěla vy sama!

Důvod č. 6 – Rozvalte se v posteli!

Jednou přijde čas, až si najdete partnera nebo se vám narodí děti, že vám vlastní postel bude malá. Tiše a nenápadně vás z ní někdo vystrnadí. Ať už partner, který vám bude krást peřinu, nebo ratolesti, které budou odmítat spát ve svých postýlkách. Spěte proto, co to dá. A jak dlouhá, tak široká.

Důvod č. 7 – Pozvěte si kamarádky!

Je pátek večer? Pozvěte si kamarádky a užijte si babinec. Nikdo vám nebude nervózně nakukovat do obýváku, jestli tam ty vaše kamarádky, ve skutečnosti prý drbny první kategorie, ještě jsou. Můžete pařit až do rána, vypít všechen alkohol a vyjíst lednici.

Důvod č. 8 – Uklízejte, kdy chcete!

Uklízejte jen tehdy, nebudete-li mít z čeho jíst a pít. Perte, jen když nebudete mít co na sebe. Nebo naopak uklízejte denně několik hodin. Prostě tehdy, kdy to vyhovuje vám. Nikdo vám nemůže netaktně naznačovat, že je potřeba uklidit. Jste dospělá a samostatná, rozhodnout se umíte sama.

Důvod č. 9 – Rozvíjejte se!

Angličtina nebo kurzy břišního tance? Spousta zadaných žen si neuvědomuje, ale v partnerství má žena tak nějak méně času. Čím to je? Nikdo neví. Patrně se někde vytvoří červí díra, ve které nenávratně mizí všechen volný čas. Vás se to naštěstí netýká. Choďte na výstavy, kurzy či do kina. Záleží to jen na vás.

Důvod č. 10 – Flirtujte!

Líbí se vám číšník nebo trenér ve fitness centru? Hezky si s ním zaflirtujte. Oční kontakt, letmý úsměv. Nechte tomu volný průběh. Kam až to nechat zajít? Až tam, kam si budete přát!

Napadají vás další důvody, proč je fajn být single? Podělte se o ně s námi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Foto: sxc.hu

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014