26. srpen 2013

Schovávačka v posteli. Také si na ni kvůli své postavě hrajete?

Napsala:  Anna Procházková
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Veronika byla krev a mlíko, pohledná kráska s krásnými tvary. Když si ale konečně našla přítele a mělo dojít na intimity, začala se chovat podivně. Hlavně zhasnout světlo, ruku na břicho mi nedávej, odsunula ji raději hned níž, tam totiž už špeky nemám, říkala si v duchu a usilovně zatahovala břicho a hlídla každý svůj i jeho pohyb, aby on nepoznal, že má někde víc tuku než se patří. Naštěstí její přítel byl už natolik rozpálený, že si podivné chování Veroniky, nějak zvlášť nevšiml. Ale po celém tom aktu byla Veronika naprosto vyčerpaná. Ovšem ne láskou, ale neustálým hlídáním, aby se někde neodhalilo. Ze sexu neměla samozřejmě vůbec nic. Bylo jí do breku, místo toho, aby si užívala lásky.

Po půl roce urputného schovávání se před přítelem se jí on zeptal: „Líbí se ti to se mnou? Někdy mám pocit, že vůbec.“ A Veronika tenkrát nedokázala už dál něco předstírat, protože té vyčerpávající sebekontroly měla už plné zuby. Všechno mu řekla. Její přítel dostal záchvat smíchu a vysvětlil jí, že přece ví, jaká je, že by musel být úplně tupý, aby necítil její hebké měkké tělo, aby si nevšiml jejích krásných křivek a takovou ji miloval.

Jako Bridgite Jones

Možná vám Veroničino schovávání připomnělo dnes už kultovní film Deník Bridgite Jones. I ona svoji postavu někde vylepšovala, schovávala se do prostěradel , aby se pak předvedla v kostýmu zajíčka Playboy.

Máme to my ženy někdy opravdu zvláštní nápady. Jitka se mi zase svěřila s tím, že když má mít rande celý den nejí (to se aspoň cítí štíhlejší), navlékne si na sebe stahovací prádlo (v něm bude mít zaručeně o jednu velikost méně) a kdyby došlo na nějakou postelovou akci, je přímo mistrovsky připravena. Prádlo „do postele“ nosí vždy s sebou – saténové kalhotky s košilkou v černé barvě. Ta zeštíhlí, navíc košilka skryje i břicho. Ostatní skryje pod přikrývku. Když náhodou má muž tendenci z ní přikrývku i prádlo sundat, má připráno hned několik argumentů, proč to nedělat. Prostě groteska.

Proč tohle děláme, proč máme tendenci se dělat jinými, než jsme? Co se skrývá za takovým skrýváním? A kdy s tím dokážeme přestat – být směšné a neschopné si užívat života?

Co na to říká odborník? - kouč Mgr. Nikola Šmorancová (www.zivotni-pruvodce.cz) profi-fotomal

Pokud nepřijímáte své tělo, stydíte se za něj a připadáte si ošklivá, pak i když se zakryjete za mnoho kusů oblečení, vaše vyzařování tím nezměníte. Naopak, upozorňujete na své nedostatky ještě více, protože na ně přehnaně poutáte svoji pozornost. Vaše nespokojenost svítí jako kontrolka nad vaší hlavou a je to na vás vidět

Možná si myslíte, že muž to nezaregistruje, ale opak je pravdou, neustálým upozorňováním na nedostatky a skrýváním svého těla jste více nahá, než si myslíte.

Zkuste změnit taktiku a začněte si postupně svého těla vážit, hledejte na něm pozitiva, podaří-li se vám něco zhubnout, oceňte se a nekritizujte se za to, že je to pořád málo. Pěstujte své sebevědomí, a pokud patříte mezi ty, kterým hubnutí moc nejde, zkuste změnit způsob, jakým o sobě přemýšlíte. Váš život se přeci netočí jen kolem vaší postavy, zkuste se zaměřit na to, co se vám daří. Muži vás obdivují za to, že jste především žena, jak můžete podpořit ještě více svoji ženskost a začít si jí vážit? Muže přitahují ženy, které mají rády své tělo a které jsou usměvavé a spokojené. Zde opravdu tolik nezáleží na váze, ale je to spíše o životním přístupu. Krásným příkladem je moje kamarádka a nyní XL modelka Viktorie Prokopová, kterou si pamatuji celých 8 let, co ji znám jako usměvavou a přitažlivou ženu, i když má několik kilo navrch – je prostě šťastná, daří se jí v práci i partnerském životě. Pokud myslíte, že vaše štěstí se odvíjí od vaší velikosti kalhot, tak se zkuste raději ještě jednou zamyslet, možná je to jen váš zacyklený mozek, který vám tuto informaci neustále ohrává a nalhává. Důležité je vědět, že to jde změnit, jen je potřeba se pro to rozhodnout.

Foto: sxc.hu

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014