27. únor 2013

Vykrmování partnerek. Je to projev lásky?

Napsala:  Anna Procházková
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Muži mají různé preference, co se týká žen a sexu. Mezi takřka kuriózní zaměření je vykrmování svých protějšků, kdy muži milují přejedená a obézní těla svých žen. Jde o úchylku nebo o projev lásky?

Muž baží po tom vykrmovat svoji partnerku k prasknutí, vzrušuje ho dívat se, jak se partnerka přejídá, jak jí roste bříško, jak nedopne kalhoty. A ženy toto pro své muže podstupují. Existují případy žen, které ve vztahu s těmito muži přibraly 50 kilo a pak si teprve uvědomily, že hazardují se svým zdravím. Podobný příběh zažila i pětatřicetiletá Hanka.

40 kilo během tří let

Se svým přítelem se seznámila při jedné firemní akci. Navzájem se do sebe zamilovali. Hanka nebyla nikdy žádné tintítko, ale obézní rozhodně nebyla. Jejích 75 kilo bylo na její postavu, tak akorát. Taky si kila hlídala. Až do doby než ji přítel svěřil svoje přání. „Chtěl, abych přibrala, že se mu to líbí. Vypadalo to docela nevinně, tak jsem mu jeho přání začala plnit. Byla jsem zamilovaná a slepá,“ svěřuje Hanka, která nakonec během necelých dvou let přibrala 40 kilo. Teprve pak si uvědomila, že ubližuje sama sobě. Vystřízlivěla ve chvíli, kdy její přítel chtěl, aby tloustla dál. Hanka zjistila, že už sotva chodí, že je čím dál línější, nepohyblivější a hlavně, že chce dítě. Jenže v tomhle stavu jen stěží otěhotní, a i kdyby, její obezita by nesla další rizika. Přítel se ji snažil pochopit, ale svému bažení nedokázal poručit. Nakonec se jejich vztah rozpadl a Hance z něj zůstala jen kila navíc.

Krmící fetišismus

Sexuální preference, kdy takto zaměřené vzrušuje vykrmovat toho druhého, jeho přejídání a tělesný tuk se nazývá krmící fetišismus. Nezřídka takto zaměření chtějí po svých partnerech, aby tloustli dál. Když jeho partnerka váží 100 kilo, není to ještě žádná váha.

Chtějí to oba?

Ne vždy je žena obětí sexuální preference svého muže. Někdy je sama krmícím fetišismem uchvácena a sdílí s mužem stejné vzrušení. A některé páry se vykrmují navzájem. Baží po tom, vykrmovat se a pak milovat.

Na internetu najdete řadu diskuzí na toto téma a názory se různí. Někdo varuje před nezdravým tloustnutím, protože tady nejde o pár kil navíc, ale o zdraví. Jiní říkají, že muž je úchyl a žena, která toto podstupuje, má vážný psychický problém. A ti, kterých se to týká, se hájí tím, že je to každého věc a že jde o lásku.

 

Anna Procházková

 

Další články z rubriky

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014